Wpis z mikrobloga

Wytłumaczysz zależność między socjalem a tym ze ktoś za kartofla z tłuszczu krzyczy +- 10EUR?


@radoslaw_nala: Związek jest taki że 36zł to już od dawna nie jest 10 EUR bo rozdają te złotówki za darmo więc tracą na wartości. Teraz jest to mniej niż 8eur i masz za tą cenę tam już cały obiad wmiksowany w te frytki, i to modny bo koreański. To najdroższe co mają, reszta jest dużo tańsza.
@MaxVerstapen: Nie zdziwiłbym się, gdyby te budy można było okazyjnie wynająć w tym sezonie i był to biznes skrojony pod PFR, zwłaszcza, że część z nich nosi szyldy "modnych" internetowych knajp, które mają normalne lokale w mieście.

Ceny można podnosić w granicach ekonomicznego rozsądku a przykładowy hot dog z budy (więc argument o obsłudze kelnerskiej przynajmniej odpada) za 50 zł, bo hurr durr, moje biedne gastro, nie udaje mi się sprzedawać
Patrzę na te zdjęcia i mi to na cały obiad nie wyglada


@radoslaw_nala: Bo jest #!$%@? na kupę, na górnych zdjęciach ledwo te frytki widać spod dodatków. Nie wiem czy tak wygląda to co ci podadzą, nie wiem czy jest dobre bo nigdy tam nie byłem i na pewno w "chińczyku" można by dostać coś podobnego taniej, ale wyraźnie nie są to same frytki.