Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirki. Za 1,5 miesiąca będę kończył Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na #prz. W związku z czym mam pytanie, na jakie zarobki może liczyć Młodszy Planista do Planowania Produkcji w #rzeszow #krakow #wroclaw #warszawa
Z doświadczeń to rok stażu w jednej z firm produkcyjnych w dziale planowania produkcji.
#praca #pracbaza #zarobki #planista

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60995053fe0977000b8aec07
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@enten: nie każdy nadaje się do pracy w IT.

@Odnośnie zarobków we Wrocławiu i okolicach, to wszystko zależy od wielkości fabryki i kapitału. Duże korpo ok. 5000 brutto na start.
  • Odpowiedz
@Wuja_89: Każdy. IT to nie tylko programowanie. Są jeszcze testerzy, designerzy, PMy, HRy generalnie wszystko to wokół wygeneruje opowi większy pieniądz niż to w co planuje iść teraz
  • Odpowiedz
@enten: to prawda, ale po 10 latach w branży szczerze to #!$%@? i powoli myślę, że pieniądze to jedyne co mi rekompensuje niezadowolenie z pracy xD a ja kocham i zawsze kochałem, akurat w moim przypadku, programować - gdyby nie to to bym już dawno to rzucił w piździec xD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Zrób sobie urlop z pół roku. Jak kochasz to wrócisz. Też tak mam. Jak mi za dużo siądzie na głowę, to tym rzygam i nienawidzę, ale jak się przestanę tym kompletnie zajmować przez dłuższy czas, to pomysły same wpadają do głowy i pojawia się chęć realizacji.
  • Odpowiedz
@enten: panie ja mam bombelka i zaraz będę miał drugiego - i je też kocham, w zasadzie to znacznie bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogólnie to popieram twój pomysł i myślę, że za jakiś czas chciałbym tak zrobić
  • Odpowiedz
WybuchowyJabol: @enten: uważam, że pierd0lisz bzdury. IT a tym bardziej korpo IT nie jest rozwiązaniem dla wszystkich. To tak jakbyś mówił wszystkim, żeby iść w youtube, bo z tego jest nieporównywalnie większy hajs i nie trzeba mieć żadnych umiejętności, jak w przypadku IT.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: youtube to też trochę IT (multimedia, marketing). Nigdzie nie napisałem, że to ma być korpo IT. A oferta tej branży jest taka bogata, że uważam iż każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego typu osobowości. Podkreślam - nie koniecznie w programowaniu. No jedynie może jakbyś chciał się sportem zajmować w pracy, to mógłbyś mieć problem ze znalezieniem, bo to głównie praca biurkowa jest. Chociaż może jakbys dobrze poszukał,
  • Odpowiedz
OP: Zdaje sobie sprawe, że IT to przyszłość i w każdej gałęzi będzie po prostu niezbędna jakaś znajomość bardziej zaawansowana niż klikanie w excelu prostych funkcji. Mam zamiar uczyć się czegoś pod kontem analizy danych, ale potrzebuję też jakiegoś stałego źródła dochodu, więc niestety pozostaje mi wyłącznie ciułanie po godzinach i na weekendach.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz