Wpis z mikrobloga

Czy składał ktoś dofinansowanie z programu Moja woda ? Dobrze rozumiem, ze przed złożeniem wniosku muszę już coś kupić, aby przedstawić fakturę ? np. metr rury podziemnej ? Potem jak dostane pozytywna informację o przyznaniu to kupuje reszte ?

Jak to jest z pozwoleniami/ zgłaszaniem ? Czy nic nie trzeba ? Ile czeka się na zwrot kasy od przesłania faktury ?

najlepiej jakby ktoś odpowiedział, kto skorzystał.

#budownictwo #budowadomu #woda #ekologia #budowa #domowyogrod #dom
  • 9
@Mikrosoft:
wczesnniej musiałes miec wyszczegolnione co kupisz. Teraz piszesz ze wszystko bedzie kosztować 6 tyś zł i masz do tej kowty dofinansowanie 80%. Ale juz nie piszesz szczegółowo co kupisz. Nic nie kupujesz przed dofinansowaniem. Dostajesz info ze pozytywnie rozpatrzyli twoj wniosek kupujesz np. zbiornik do deszczowke, pompy, rurki itd, i masz na wszystko rachunki na 6k zł, nastepnie instalujesz i się cieszysz ze tanio to wyszlo. Po pewnym czasie wpada
@Mikrosoft: sam w to wszedłem i czekam, bo jak ktoś ma dom to prawie za darmo można sobie podlewanie trawnika zrobić jak ktoś nie boi się w ziemi pogrzebać. Robie bez żadnej autmatyki, ręczne uruchamienie pompy i reczne sekcje na trawniku. Za kwotę z dofinasowania można kawał trwanika ogarnąć
@bladyatl: @Sahelantrop: dzięki, czyli widocznie musiałem stary wniosek sobie sciągnąć. a jak to jest z pozwoleniami / zgloszeniami ? czy mozna bez ? juz wyslalem maila do starostwa, moze dostane odpowiedz.

czyli w sumie zlozyc mozna, jak sie dostanie to rusza z robota a jak nie to nie, nic do stracenia.