Wpis z mikrobloga

Chciałem was zapytać Panowie i Panie, co sądzicie o kursach trading'owych i płatnych grupach sygnałowych.

Rozglądałem się w sieci i zauważyłem kilka osób.
Phil Konieczny i Instytut Kryptografii- i tak jak gość wydaje się godny zaufania, tak strona na której dokonuje się zakupu jest obrzydliwa, bazując na analizie wstecznej i skrajnych przypadkach altów które wyjątkowo urosły, na wzbudzaniu fomo i innych zabiegach które są zwykłym naganianiem na kurs.

Jurek S analizy- dołączenie do grupy 180zł, kurs 6k. Co musze powiedzieć, to że skorzystałem już z jego darmowych codziennych analiz na YT, zapakowałem się w RLC 4 dni przed bardzo dużymi wzrostami jakie miały miejsce w weekend, oczywiście spanikowałem przy 40% wzroście i sprzedałem( ͡° ͜ʖ ͡°), nie odkupując na korekcie rzecz jasna( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeśli macie jakieś doświadczenia ze zdobywaniem wiedzy lub informacji w sposób płatny, to serdecznie proszę o podzielenie się na priv lub pod wpisem.

Z fartem
#kryptowaluty #trading #gielda
  • 20
  • Odpowiedz
@dejwis: Obejrzyj jakikolwiek jego film uważnie i zobacz jak manipuluje faktami dobierając sobie pod tezę. Nagania na różne shity od 2017, gdzie większość straciła po 95% na bessie rok później. Teraz się chwali, że jego super hiper mega portfel ze specjalnego szkolenia zarobił od grudnia do kwietnia 12x, a prawda jest taka, że małpa wybierając losowe krypto z top 100 by miała lepszy wynik.

Gość po prostu strzyże baranów w następujący
  • Odpowiedz
strona na której dokonuje się zakupu jest obrzydliwa, bazując na analizie wstecznej i skrajnych przypadkach altów które wyjątkowo urosły, na wzbudzaniu fomo i innych zabiegach które są zwykłym naganianiem na kurs.


I tu też pełna zgoda, gdzieś widziałem jakiś film, gdzie naganiał na kurs na zasadzie - jakbyś miał szkolenie, to wtedy byś kupił jakiś szit i on wzrósł 2137x na hossie. Najz, ale potem przy bessie #!$%@?ął -99% i się nie
  • Odpowiedz
@dejwis: ogólnie to z tego Instytutu Kryptografii polecam posłuchać gościa który się nazywa Kamil Gancarz, zależy oczywiście na jakim jesteś etapie wiedzy o szeroko pojętym inwestowaniu, mi dało to sporo żeby chociaż poznać podstawy. Nie dowiesz się za to od niego o tym, w jakiego shitcoina się załadować bo gość się tym nie zajmuje.
  • Odpowiedz
@dejwis musisz odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: jak masz jakiś super sposób na dobry zarobek, to go wykorzystujesz czy opowiadasz o tym innym za jakieś drobniaki?
  • Odpowiedz
@splitt: o tym jego portfelu też dużo słyszałem, może to i racja bo ktoś przeanalizował, że w tym czasie pakując po tysiąc w każdy projekt z topki, zwrot miałby poziom 7x
  • Odpowiedz
@19karol90: idealnego sposobu nikt mieć nie będzie, bo nikt nie jest wróżką. Co do dzielenia się za darmo informacją, tak jak wspomniałem sam tego doświadczyłem, a teraz pytam o wasze doświadczenia w zdobywaniu wiedzy.
  • Odpowiedz
@dejwis: On to przeanalizował, wiec jak wszystkie mają średnią 7 a jego portfel ma 12 czy 14, to coś tam wybrał trochę lepiej niż losowo. Ogólnie wszystkiego można się nauczyć samemu, w dużej części wiedza jest dostępna za darmo. Kwestia tego czy masz czas tego szukać. Ja kupiłem to szkolenie od Gancarza, jestem zadowolony, odrobiłem je już z nawiązką. Do tego dowiedziałem się sporo o optymalizacji podatkowej i rozwiązaniach różnych o
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku: na filmiku jedno ale w pierwszym poście naganianie na szkolenie, gdzie już ostre pranie mózgu jak na pokazach magicznych pościeli. Gość nie ma wstydu, a barany przyklaskują.
  • Odpowiedz