Wpis z mikrobloga

ja co raz więcej osób widzę w maskach, kiedy samotnie podróżują samochodem jako kierowca. Także dla niektórych nie ma ratunku. Maska chroni i tyle. Takie są fakty.


@Zarzutkkake: Bo pomaga. A co mamy słuchać dzbanów i ich pomysłów z dupy o grzybicy płuc?
  • Odpowiedz
@Koner1391: @Walus002: Wczoraj widziałem w parku!(gdzie nie ma obowiązku maseczek), ludzi biegających! w maskach. Combo, nie dość że w parku to jeszcze biegali. Przecież w tym ciężko normalnie oddychać przy 20 stopniach, a co mówić biegać. Ludzie to idioci, połowa w parku na spacerach też w maskach pomimo braku obowiązku noszenia.
@Wormditt: mandatu można nie przyjąć i będzie umorzony po 15.05 jeśli zniosą obowiązek. Ostatnio jakiś wykopek wstawiał artykuł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Walus002: można się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś ktoś napisał że mu się normalnie oddycha nawet jak biega. Kiedyś biegacze specjalnie zakładali maseczki by sobie utrudnić, a przyjdzie taki wykopek i powie że on nie czuje różnicy xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Walus002:

Wprowadzono w niej zmianę, dodając do art. 46b ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. z punkt 13 w brzmieniu „nakaz zakrywania ust i nosa, w określonych okolicznościach, miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach, wraz ze sposobem realizacji tego nakazu". Przepis ten wszedł w życie 29 listopada 2020r. Dokonana zmiana upoważniła Radę Ministrów do regulowania w drodze rozporządzenia kwestii zakrywania ust i nosa. Z
  • Odpowiedz
@Walus002: tez mnie to rozwala, #!$%@? debile, a jutro pan w telewizji mu powie ze nie trzeba i juz sie nie bedxie balni bedzie chodzil bez, pajace bez godnosci
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake ja #!$%@?, a co jak ktoś załatwia sprawy jeżdżąc po mieście i co chwilę jedzie samochodem i po prostu nie chce mu się ściągać co chwilę maski z mordy, skoro za chwilę będzie musiał znowu ją założyć? Beka z takiego podejścia że każdy musi robić tak jak ty
  • Odpowiedz
@Walus002: wczoraj byłem w Karpaczu, tam nie widziałem ani jednej maseczki a tłumy srogie :D

straż miejską raz widziałem, zaparkował na chodniku i rozmawiał ze sprzedawcą jakichś talerzy itd, obaj bez masek

jak to dobrze że miejscowości turystycznych wirus nie atakuje hehe
  • Odpowiedz