Wpis z mikrobloga

@JuneJohn: Sprzęgło hydro to zajebioza ogólnie, mnie się zdaje że można kupić z ali i użyć tylko ten dolny dynks a pompę i klamkę używkę z japsa.
A nie, sorry do tej wersji co zalinkowałeś używka z japsa nie da przekładni siły, za mała średnica dolnego tłoka, musiałbyś znaleźć coś z większym.
W zygzaku jak miałem to średnica pompy była około 10 mm, średnica cylindra przy sprzęgle około 30-40.

Gx
  • Odpowiedz
@WormRider: w tym zestawie z linku chyba jest niełamka właśnie. A z tego co wiem, to można na luzie jednym palcem obsłużyć.
@Man_of_Gx: na allie można kupić same dynksy i użyć swojej klamki i pompy, ale mi zależy na jakimś zestawie pług&play, ale jak kolega wyżej zaznaczył trochę strach o wytrzymałość tego, bo to do crossa chciałbym wsadzić. W razie złamania mam unieruchomiony moto
  • Odpowiedz
@JuneJohn: W crossie to normalny człowiek ma handbary co raczej eliminuje ryzyko złamania klamki.
Ja bym kupił sam dynks z największym możliwym cylindrem, dwie sztuki na wszelki i łączył z górą od japsa.
Bo też co tam jest tak naprawdę plug and play?

Gx
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx: co masz właściwie na myśli pisząc "z japsa"? Sorry, nowy jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie mam handbarów i w sumie narazie nie planuje, po lesie nie latam (i dopóki nie będzie można to raczej nie będę tego robił), na polnej drodze hanbary mi niepotrzebne, na torze też się za bardzo nie przydają
  • Odpowiedz