Wpis z mikrobloga

Bardzo mi się spodobało temat, który poruszyła Kamiszka odnośnie linkiewicz oraz całego onlyfans i tej ideologii, która zaczyna wprowadzać do młodzieży, że w sumie takie strony są spoko i się to opłaca i to modne teraz(patrzmy przykład natsu nikt jej nie skrytykował każdy bronił) jeszcze z 15 lat temu była bardzo mocna promocja aby pilnować dzieci co robią na internecie, że jest to miejsce dosyć niebezpieczne dla młodych ludzi. Teraz nagle wszystko poszło jak krew w piach i teraz nagle się mówi że zarobek w pokazaniu nagości przez młode dziewczyny to w sumie spoko i to wyzwolone takie jest. Zobaczycie za parę lat jeżeli nikt nie zacznie tego negować odbije się to mocną czkawką na społeczeństwie. Smuci mnie że famemma nie odcięło się od tego grubą kreską bo naprawdę dużo młodzieży to ogląda a nawet dzieci co mają po 10-12 lat. Moim zdaniem Rozpara powinien powiedzieć stanowczo, że nie popierają tego i proszą o to aby ta cała linkieiwcz nie opowiadała bzdur na ich gali o tym jakie to zajebiste i co tam będzie robić( a ty boxdel jak Ciebie to tak podnieca to sobie kupuj to w swoim zakresie, nie musisz się chwalić tłuściochu).
#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
@Stanri: Środowiska lewicowe przeciągają granicę. Coś co kiedyś było wyśmiewane, wyszydzane np. prostytucja, dzisiaj w tych środowiskach jest nazywane zwykłą pracą.
A głównym problemem jest to, że w tym kraju nie ma środowisk centrowych. Masz albo wyżej wymienioną lewicę, która ustawia prostytucję i e-prostytucję na równi z np. pielęgniarkami czy kasjerkami, albo prawicę która uważa homoseksualizm za chorobę. Nie masz środowisk, które by mówiły, że geje to normalni ludzie, a prostytucja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Stanri: ale kamiszka sama jest #!$%@?ęta bo dla niej rozbierana sesja w ckm to cos z czego można być dumnym i zrobić za darmo a linkiewicz piętnuje bo robi to samo ale w internecie i za kase
  • Odpowiedz
Jestem za tym żeby każdy robił co chce, mam szacunek do #!$%@?, do laski co zarabiała hajs na chaturbate, do geja itd ale robienie dziecia sieczki z głowy i wpajanie im jakie to zajebiste już mnie #!$%@?. Taka 10- 12 lat dziewczynka nie bardzo myśli za siebie a raczej robi jak swoi idole którzy nie biorą żadnej odpowiedzialności za to co #!$%@? w internecie dlatego linkwicz napluł bym w mordę za to
  • Odpowiedz
@Stanri: nit tego nie ruszy, teraz dzieciaki po 6lat #!$%@?ą z telefonami i oglądają jakieś gówna facebook niby od 13lat a na grupce dla fanów polskiego yt od #!$%@? dzieci ~10 lat używa slangu z wykopu/grupek
  • Odpowiedz
@Stanri: Dla mnie to jest krótka piłka, federacja promuje się jako taka odcinająca się od patologia, promująca zdrowe podejście do zdrowia oraz również wybijająca się na zmianie pseudo gwiazd a jednocześnie nikt jasno nie odcina się od takich zachowaniem. Bardzo tu śmierci kolesiostwem i takie to wszystko po prostu dziwne. Jedne zachowania są akceptowalne a drugie nie, to już nie są dymy ale bądźmy konsekwentni, jak jedna z waszych zawodniczek promuje
  • Odpowiedz
@Stanri: Z jakiegoś powodu całe wychowanie zostało przesunięte na synów. Ich matki przestrzegają, ostrzegają, straszą. Corki to księżniczki i mogą robić co chcą. Społeczeństwo już jest #!$%@?. Połowa 13 latek nie jest już dziewicami, zainteresowania większości kobiet( i to grubej większości) to kasa i seks, robią z siebie przedmioty, szmaca się, ale dzięki rzeczom typu lewica, która popiera postępowe zezwierzecenie ciągle i tak mówi się jakie to kobiety są całe życie
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: Właśnie ciekawy jestem jak by się bombel tłumaczył. Ze penie to co robi prywatnie to nie ich sprawa xd ale już jak magical jest kojarzony z patologia to ich, albo jak uwaga była u magical to stali dumnie żeby wypromować federacje, ze oni wyciągają go z patologia... a teraz siedzi magiczny z mama na kanapie a oni trzepią hajs, miał chłopak wolyw na rozwój tej federacji i mogła by mu
  • Odpowiedz