Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Wczoraj w sumie olałem #tinder i zagadałem do grupki loszek, zapoznałem sobie 19 letnią blondyneczkę która wynajmuje pokój we Wrocławiu. Późnym wieczorem poszliśmy do niej, wymasowała mi plecy bo się na tym zna a potem ją kilka razy wyruchałem i poszlismy spac. Rano dostałem lodzik, kawę, sniadanie, drugą kawę, lodzik i pojechałem w swoją stronę.

Polecam to miasto 8/10, lubię delegacje tam.

A no i beka. Odstawionych oskarkow, wymuskanych i stawiających pannom wszystko tylko po to żeby habibi nie sprzątnął tzipy. Mi dziewczyny stawiały bo wkręciłem że moja niemiecka karta kredytowa nie działa w PL xD

Btw zagęszczenie Hindusów, Turasow czy innych czeczenów to masakra w tym mieście. Konkretne multi kulti.

Pic rel z oczekiwania aż nastolatka wyjdzie spod prysznica. A u Was jak zleciał weekend?

#blackpill
D.....r - Wczoraj w sumie olałem #tinder i zagadałem do grupki loszek, zapoznałem sob...

źródło: comment_1620571747ONfpYhDFKGxI8dYM5Jkulc.jpg

Pobierz
  • 31
@DunningKruger: Umówiłem się na spacer z typiarka przez aplikacje i zostałem olany. Pojechałem z koleżanka która ma mnie w fz nad jeziorko. Dobrze ze sa dziwki zawsze mogę zabulic i se #!$%@? swoje
@DunningKruger: chady spermily? Multkulti mowisz, teraz juz wiem czemu moja znajoma tam pojechala. Kiedys nad woda, poruszylem wlasnie temat kolorowych ze ja p0lki moga tak dawac mokebe i habibi tym smierdziucha, rozumie hiszpana czy wlocha ale tego nie zrozumie i wtedy siostra ja sprzedala ze ma ochote na murzyna. Nie minelo troche a ta do Wroclawia jedzie, do pracy heheh ( ͡° ͜ʖ ͡°)