Wpis z mikrobloga

Dziś na stronie głównej ukazał się artykuł o tym że kobiety lecą bardziej na obcokrajowców, bez problemu im dają numery telefonu itd i coś wam napiszę w tej sprawię i ten post nie ma na celu obrony kobiet ale jedno musicie zrozumieć że tak jest w każdym kraju, kobiety zawsze miały parcie na faceta z obcego państwa to nie jest tylko w naszym kraju, wynika to po prostu z tego że kobietę interesuje to co nieznane, rzadko spotykane, dla włoszki, hiszpanki czy greczynki facet o śródziemnomorskiej nie robi żadnego wrażenia bo mają tego na pęczki ale uwierzcie mi że nawet jak nie macie mordy 9/10 i wyglądu chada a zaczniecie rozmawiać przez telefon w języku polskim to uwierzcie mi że kobiety będą zainteresowane Tobą! I tak jest w każdym kraju nieważne czy Niemcy, UK, czy Włochy!

Tego nie widać w takich dużych miastach jak Londyn, Rzym czy Ateny bo tam są spore mieszaniny kultur ale jak wyjedziecie do jakiegoś mniejszego miasteczka to zaczniecie odczuwać zainteresowanie kobiet!

I powiem wam jedno bo wiem że ktoś tu napiszę że mężczyźni z Polski mieszkający w UK są często przez kobiety postrzegani jako tacy cyganie do roboty której nikt nie chce robić... Wiecie z czego to wynika? Nie z tego że pracują w fabrykach i innych gówno robotach dla Brytyjczyka tylko wynika to często z braku nauki języka angielskiego i darcia ryja z budowy do kobiety "hey baby" ze szlugiem w mordzie...

Wyrwać kobietę będąc obcokrajowcem jest banalnie i nie ważne czy jesteś z polski czy nie, bardziej chodzi o to jak siebie reprezentujesz a bądźmy szczerzy większość polskich facetów w UK to albo poszukiwani albo sebixy z osiedla których język angielski kończy się na "fuck you". #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #wygryw
  • 1