Wpis z mikrobloga

No więc szukam auta i potrzebuję porad xD. Krótko
-budżet do około 55 koła, może bym jeszcze coś dołożył, ale to już max 1-2koła,
-raczej optuję za hatchbackiem (przedział od 1.0 do 2.0 jeśli chodzi o poj.), no koni musi troszkę mieć więc tak od 110 HP wzwyż, benzyniak
Nie mam upatrzonego jakiegoś konkretnego modelu czy marki, mam otwartą głowę. Po prostu nie wiem jak się do tego zabrać - w kryteriach wyszukiwania ustawiam kraj pochodzenia : Polska i ogłoszenia prywatne, bo nie mam zaufania do autokomisów, ale być może to błąd? Dlatego postanowiłem się z tym zwrócić do Was o pomoc.
Jakie modele najczęściej mi się pojawiają w tych kryteriach?
Seat Leon, Opel Astra, Kia Ceed, Hyundai i30 no i dużo Meganek.

#samochody #autokomis #motoryzacja #pierwsze4kola #kupnosamochodu
  • 8
@Makavlani: Przetwornie powiem - Nissan Pulsar - z silnikiem np. 1.6 190KM. Byłem na ten model praktycznie zdecydowany, ale ostatecznie wjechał mi SUV- w Twoim budżecie dostaniesz ful wypas kamery 360 itd itp. Sam model jest rzadki, ergo nikomu nie chce się kombinować, motor sprawdzony i solidny, są też słabsze odmiany które również dają radę
@Admiral16: Słaba opcja szukać tak rzadkiego auta, kiedy wszystkie te, które wymienił OP są łatwe do znalezienia - jest tego dużo od dealerów. Pomijam już fakt, że sprzedać takie nietypowe auto to słaba opcja. > Nissan Pulsar

@Makavlani: Ja bym szukał Opla 1.4T 150KM albo Leona 1.5T.
@Makavlani: Wersja wyposażenia. Leony w FR są wyraźnie droższe. Często różnice też robi to jak samochód jest na FV. Potrafi być od kilku do nawet kilkunastu tysięcy droższy.

@Admiral16: No to można szukać od dealera, ryzyko mimo wszystko trochę mniejsze. Poza tym jest tego tak dużo, że jest naprawdę w czym wybierać. Akurat Leony nie są w czołówce kradzieży aut.