Wpis z mikrobloga

@rybeczka: Przesadz te drzewa z centrum bo są zbyt małe żeby je sadzić na środku działki. Ta Magnolia, wierzba Hakur i beniaminek powinny być posadzone bliżej ogrodzenia, na obrzeżu działki.Psuje to całą przestrzeń.
  • Odpowiedz
@rybeczka daj jakaś mapę może być szkic terenowy jak to wygląda, że działka nie jest nad woda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ze zdjęcia wygląda to tak jakbyś mieszkał przy wale powodziowym na oko max 50 metrów od rzeki. Dlatego Mireczki pytają
  • Odpowiedz
@rybeczka: @Shatter:
Wzięliście sobie na poważnie śmieszkowanie. Mając dom trzeba dbać o niego i o obejście - kosić trawnik, przycinać drzewka i krzewy, zajmować się kretowinami, ogrodem, garażem i wszystkim dookoła. Dodatkowo trzeba pogodzić się mniejszym wyborem ofert pracy oraz z gorszym dostępem do rozrywek które są dostępne w dużych miastach np. ścianka wspinaczkowa, squash etc.
Mieszkając w bloku trzeba się liczyć z tym że można trafić na
  • Odpowiedz
@Shatter: To rozwiązałeś częściowo jeden problem i dołożyłeś jeden nowy (dojazd który będzie zajmował sporo czasu przez korki). Jeśli prace przy domu i obejściu sprawiają Ci przyjemność to dom jest dla Ciebie. Ja jakiś czas temu musiałem podjąć decyzję czy budować/kupić dom czy kupić mieszkanie - kupiłem mieszkanie i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz