Wpis z mikrobloga

@rtg_ dzięki, amex spoko tylko to jest American Express i też nie zawsze można tym płacić.

Mam karty debetowe w EUR, ale zazwyczaj musi być być karta kredytowa jak się wypożycza samochód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@coolkill: nest bank też ma bezplatną kartę i rachunek w EUR. Mam od kilku lat i nic mnie nie kosztowała, przelewy sepa też gratis. Jak będziesz chciał założyć, to na PW wyślę refa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@coolkill: Zwykle nie ma problemu, by użyć innej karty do płatności, a innej do depozytu - wtedy nie ma różnicy w jakiej walucie jest kredytowa, bo ten depozyt i tak ci zwrócą.
@ms93 true, ale jak uznają że trzeba Cie skasować za paliwo/oddanie w innym miejscu/rysa/mandat/cokolwiek co sobie wymyśla, to leci z tej karty kredytowej w pln
@coolkill: Nie ma takiej karty w ofercie polskich banków. Wybierz kartę, która ma przewalutowanie po dobrym kursie PLN bez prowizji:

Karty rozliczane po kursie organizacji do PLN:

Karta kredytowa Mastercard Citi Ultime

Karta debetowa i kredytowa VISA Noble Banku (tu przy karcie debetowej wypłaty za granicą są bez prowizji dla Banku)

Karta debetowa i kredytowa VIsa Getin - na uwagę zasługuje nowe konto "Proste Zasady" - ale należy pamiętać aby otwierając