Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Ja #!$%@? ta gra to jest arcydzieło xD
40h, czwarty pałac i co chwila odkrywam coś nowego (w przeciwieństwie do Cyberpunka którego ukończyłem w prawie 55 GODZIN i miałem dosyć) Zajebisty RPG na 55h, a nawet nie cisnąłem samej fabuły (robiłem też poboczne)
Np. dzisiaj odkryłem, że można sobie kupić KONSOLĘ (z wyglądu przypomina SNESa) i cisnąć w gierki żeby polepszać statystyki. Soundtrack to jest w ogóle miód, że o ładnych "widoczkach" nie wspomnę (konkretniej chodzi mi o wstawki anime, nie jestem fanem tego gatunku, ale przyznać muszę, że ogląda się to z mega przyjemnością i co chwila leci screenshot na dysk plejki xD).
W Cyberpunku jedyne screenshoty jakie mam lub miałem (o ile ich z dysku nie #!$%@?łem, tak samo jak zresztą samą grę bo miałem dosyć pobierania praktycznie nic nie wnoszących kolejnych łatek po praktycznie parędziesiąt GB każda) to bugi, glitche i partactwo developerów). Mam tej gry po dziurki w nosie po tym, jak od kilku miesięcy nie mogę na swoim starym save zrobić jednego z questów.

W ogóle jak zapytasz kogoś kto zagrał w Personę 5 to możesz się wymienić doświadczeniami z gry, tego jak dobra jest fabuła i soundtrack, o tym jak gra porusza trudne tematy (depresja, molestowanie w szkole), postacie są dobrze napisane i z kim chodzisz na rendez-vous (Team Ann ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie Tae Takemi ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Z drugiej strony rozmowa dwóch graczy cyberpunka to najczęściej chwalenie się komu udało się bardziej zglitchować grę, którą postać (Panam czy Judy) udało mu się przelecieć XDDDDDDDDD, że o wątkach o wyciętej zawartości nie wspomnę (prolog gry i rola Jackiego zredukowana do minimum)


10/10
#ps4 #cyberpunk2077 #persona5 #ps5 #playstation
e.....n - Ja #!$%@? ta gra to jest arcydzieło xD
40h, czwarty pałac i co chwila odkry...

źródło: comment_16205114268kJ77eCR4Zvs2pEW68Iz7Z.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@getin: w sensie, że Cyberpunk?
Ta gra z poważną i dojrzałą fabułą w której jeden z questów to ratowanie gościa co mu się jaja palą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epicreturn: ugabuga #cyberpunk2077 a #!$%@? o jakiejś anime chińskiej dla pedofilii gdzie każda dziewczyna wygląda jakby miał mniej niż 18 lat.
Słyszeliście, że Cyberpunk 2077 miał zajebiście duży hajp i nawet jakby to była gra 10/10 to byłby hejt a tak to CD Projekt Red nam pomgół.

Na twojej liście rzeczy które żałujesz, że sobie sprawiłeś jest gra komputerowa. Módlmy się, żeby na podobnej liście twojej matki nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@epicreturn: ugabuga #cyberpunk2077 a #!$%@? o jakiejś anime chińskiej dla pedofilii gdzie każda dziewczyna wygląda jakby miał mniej niż 18 lat.
Słyszeliście, że Cyberpunk 2077 miał zajebiście duży hajp i nawet jakby to była gra 10/10 to byłby hejt a tak to CD Projekt Red nam pomgół.

@Pabbcio: tak się składa, że postacie mają tam 17-18 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pięknie
e.....n - @epicreturn: ugabuga #cyberpunk2077 a #!$%@? o jakiejś anime chińskiej dla ...

źródło: comment_1620514086RPO3SuIp53XZwMiFS5zl9H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@epicreturn: Polecam dać tego wulgarnego przegrywa @Nihas czy jak mu tam na czarno.

Gra o której piszesz to dzieło sztuki przy tym badiskim wyżygu do którego wali kilka osób na tagu, min. wyżej wspomniany wulgarny przegryw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ewentualnie Tae Takemi ( ͡° ͜ʖ ͡°))

@epicreturn: ah, i see you're a man of culture as well ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podstawka, czy Royal? Ostatnio kończyłem rozszerzoną i kolejne ponad 100 godzin pękło. Teraz Strikers
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papieska_kremowka: działa w zasadzie tak samo z różnicą że trzeba trochę się wysilić (tj. Wciskać w odpowiednim czasie np X albo dogadywać czy to liczba parzysta czy nieparzysta). Polecam przed zagraniem na tej konsolce robić save, więc jeśli się nie uda jej przejść to można zrobić reload i od nowa próbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz