Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Ja p------e ta gra to jest arcydzieło xD
40h, czwarty pałac i co chwila odkrywam coś nowego (w przeciwieństwie do Cyberpunka którego ukończyłem w prawie 55 GODZIN i miałem dosyć) Zajebisty RPG na 55h, a nawet nie cisnąłem samej fabuły (robiłem też poboczne)
Np. dzisiaj odkryłem, że można sobie kupić KONSOLĘ (z wyglądu przypomina SNESa) i cisnąć w gierki żeby polepszać statystyki. Soundtrack to jest w ogóle miód, że o ładnych "widoczkach" nie wspomnę (konkretniej chodzi mi o wstawki anime, nie jestem fanem tego gatunku, ale przyznać muszę, że ogląda się to z mega przyjemnością i co chwila leci screenshot na dysk plejki xD).
W Cyberpunku jedyne screenshoty jakie mam lub miałem (o ile ich z dysku nie w-------m, tak samo jak zresztą samą grę bo miałem dosyć pobierania praktycznie nic nie wnoszących kolejnych łatek po praktycznie parędziesiąt GB każda) to bugi, glitche i partactwo developerów). Mam tej gry po dziurki w nosie po tym, jak od kilku miesięcy nie mogę na swoim starym save zrobić jednego z questów.

W ogóle jak zapytasz kogoś kto zagrał w Personę 5 to możesz się wymienić doświadczeniami z gry, tego jak dobra jest fabuła i soundtrack, o tym jak gra porusza trudne tematy (depresja, molestowanie w szkole), postacie są dobrze napisane i z kim chodzisz na rendez-vous (Team Ann ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie Tae Takemi ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Z drugiej strony rozmowa dwóch graczy cyberpunka to najczęściej chwalenie się komu udało się bardziej zglitchować grę, którą postać (Panam czy Judy) udało mu się przelecieć XDDDDDDDDD, że o wątkach o wyciętej zawartości nie wspomnę (prolog gry i rola Jackiego zredukowana do minimum)


10/10
#ps4 #cyberpunk2077 #persona5 #ps5 #playstation
e.....n - Ja p------e ta gra to jest arcydzieło xD
40h, czwarty pałac i co chwila odk...

źródło: comment_16205114268kJ77eCR4Zvs2pEW68Iz7Z.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epicreturn: @pablo397: z jednej strony masz grę dla mangozjebów a z drugiej grę dla jakiś fanów Powrót do przyszłości, osób po 40 z kryzysem wieku średnie co chcą zostać gwiazdami rocka i spermiarzami do tyłka Panam. Ciekawe która gra została w------a z psstore ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@epicreturn: Jeden z najlepszych exów PS4. Niestety ma wadę w postaci zbyt dużej ilości bohaterów, przez co niektóre są często pomijane przez scenarzystów.
Chętnie przygarnąłbym wieść, że następna Persona zostaje wydana na PC i Xboxa. Następnej Persony z ograniczoną liczbą klatek i kompromisową oprawą graficzną po prostu nie zniosę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@epicreturn: Następnej Persony z ograniczoną liczbą klatek i kompromisową oprawą graficzną po prostu nie zniosę.

@Ant0n_Panisienk0: oj tak, nie rozumiem czemu Persona 5 i Royal chodzą na PS4 w 30fps. Rozumiem jeszcze P5 na PS3 (tam to nawę były dropy do 20fps chyba), no ale mogli chociaż w Royalce odblokować framerate
  • Odpowiedz