Wpis z mikrobloga

@pwcr: Była na drugiej jeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przejazd przez lasek pod górę przez taki mały wąwóz, koło się obkleiło i zablokowało no i zapomniałem żem przypięty i w zwolnionym tempie lot w krzaczory ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się gdzieś zatrzymuje to pamiętam o tym i zresztą jeszcze czuje wpięcie. Na mostku biała wstążka celowo żeby przypominała że jestem wpięty.
@pavel_ski: nie znam sie a widze juz nieraz tego typu rower. Ja starej daty - najpierw reksio, potem wigry i goral wieele wiele lat bo malo co jezdze. No a 3 lata temu zakupilem sobie rower w decathlonie - tez gorski. Przed zakupem zastanawialem sie, jaki mi bedzie potrzebny bo ani tylko na asfaltach ani tylko po sciezkach i padlo na gorala znowu bo jednak czesciej po walach, sciezkach. Ale widze,
@pavel_ski: co kto woli. Super sprawa, bo fajne widoki i świeże (ahahha) powietrze. Ja tam wole ćwiczyć nielegalnie na siłowni i każdego dnia narażać sie na pałowanie ze strony milicjantów na usługach pisowskich obszczymorow. Już mnie 2 razy spisali. Jeździsz z maseczka? :D pozdro