Wpis z mikrobloga

Chyba mądrzej tego nie opiszę, niż Mirek @anone_:

miem podejrzewać, że Wykopek to wyrachowany socjopata. Widać to po nim, po tej jego dynaminie i pokerowej twarzy. Mało kto byłby w stanie odwalić taki teatrzyk, a widać, że gość świetnie sobie radzi z naśladowaniem różnych emocji/odgrywaniem roli. Jest bardzo zrównoważony emocjonalnie, na początku sprawiał przez to wrażenie flegmatycznego anonka co raczej zawsze stał na uboczu, ale biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia widać, że gość po prostu podchodzi do wszystkiego "na chłodno". Nie przejmuje się hejtami czy jakimiś dramami na jego temat, na streamie ani razu nie widziałem żeby dał się ponieść emocjom. Nie mówiąc już o tym że od początku miał #!$%@? w jakieś wojny "przegrywy kontra normictwo" więc miał w poważaniu te dyskusje na skype. Dla niego to tylko dodatkowe dymy za czym idą również dodatkowe profity. On się po prostu nie angażuje emocjonalnie. Widać, że to wszystko od początku było nastawione na pewien cel. Takie osoby zawsze mają przed sobą jakiś cel i są w stanie robić różne rzeczy żeby go osiągnąć. Dodatkowo wysoka samoocena i pewność siebie również przemawiają za moją teorią, bo musicie przyznać, że malo kto z takim ryjem byłby tak charyzmatyczny. Przeciętny przegryw czy nawet normik już wiązałby sobie linę na szyi, no nie oszukujmy się. Dajcie znać co myślicie.


Jestem spierd0lony, ale moja depresja i ChAD, to jest nic przy moich innych zaburzeniach, dużo mroczniejszych. Nie miałem lekkiego życia, ale zahartowało mnie to, więc osiągnąłem ten mistyczny chłód i stałem się true neutralem. Chociaż z natury jestem dobry, co można było zauważyć, chciałem wam pomóc i powiedzieć, że można mieć różową i być w związku, nawet, jeżeli się przegrywa, ale wtedy zawsze było wyzywanie od bluepilli albo n0rmików, więc szybko odpuściłem. Zrobiłbym ten eksperyment z podbijaniem do Julek na ulicy i pokazał wam, że da się, nie trzeba być Chadem, ale wy wolicie tkwić w blackpillu, to jest wasz wybór, ja wybrałem redpill i stąd mam dobre stosunki z różowymi, dobrze jest mieć baby pod ręką, co pocieszą Anonka i dadzą atencje

A tak to się odniosę wieczorem, ale niewiem, czy dzisiaj, czy za tydzień, czy za rok, łatwo odpuszczam tematy

#przegryw #oswiadczenie #wykopek #afera
  • 75
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: to wcale nie chodzi o to czy zapeklowałeś czy nie, nie chodzi nawet o to którego pilla wyznajesz. chodzi o to, że oszukałeś całą swoją społeczność która przychodziła na streamy bo wreszcie pojawił się ktoś, kto jest do nich podobny i jest ich głosem. teraz zamiast posypać głowę popiołem i przeprosić, to próbujesz się wybielić i zasłonić tym "że ja wcale nie mam tak dobrze". żałosne
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: przecież ty byłeś cucko-bankomatem dla jakiejś karyny, a nie jakimś gościem, który stworzył sensowny związek, więc jak ty chciałeś ludziom pomagać? xD Raczej chciałeś sobie żyć niskim kosztem, może teraz trochę cię moralniak złapał i próbujesz dodać do tego jakąś fajną historyjkę typu "mityczny socjopata". Jesteś zwykłym oszustem, który chciał sobie żyć za cudzy hajs, nie ma tu jakiegoś drugiego dna, nie schlebiaj sobie grubasku.
  • Odpowiedz
@WykopekBordo:

dobrze jest mieć baby pod ręką, co pocieszą Anonka i dadzą atencje


90 % twojego kontentu to było narzekanie, że związki są ciulowe i w ogóle normiki próbują nam wmówić, że to fajne, a teraz piszesz coś takiego xD
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: O ile większość Twoich historii jest prawdziwych, to nie miałeś wybitnie lekkiego życia, ale wiele osób mogłoby Ci zazdrościć. Bycie w mniej lub bardziej formalnych związkach, kawalerka w fajnym mieście (Wrocek), którą otrzymałeś od rodziny, dynamiczny charakter czy fakt, że przez większość swojego życia nie musiałeś pracować.
  • Odpowiedz
90 % twojego kontentu to było narzekanie, że związki są ciulowe i w ogóle normiki próbują nam wmówić, że to fajne, a teraz piszesz coś takiego xD


@Cyprok: No ja byłem w związkach, to wiem, że są ciulowe xD
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: Jesteś najgorszy bo nas oszukiwałeś dla zysków, nigdy nie byłem przeciwko tobie, zawsze cię broniłemi wspierałem mimo że pewnie ledwo mnie kojarzysz bo się nie wychylałem za bardzo. A takich jak ja było sporo osób. Próbujesz się usprawiedliwiać w jakiś pokrętny sposób i cały czas odchodzisz od istoty tematu.
  • Odpowiedz
@WykopekBordo:

A tak to się odniosę wieczorem, ale niewiem, czy dzisiaj, czy za tydzień, czy za rok, łatwo odpuszczam tematy


Lepiej odpuścić, bo to i tak niewiele zmieni.
To jednak dalej jest odwracanie kota ogonem. Wielokrotne narzekałeś na sytuację finansową, że masz kredyt i jesteś na minusie, że niemal cały hajs idzie na rachunki i jedzenie. Tu jest istota problemu, że ludzie identyfikując się z twoją postacią wpłacali na te
  • Odpowiedz
To jednak dalej jest odwracanie kota ogonem. Wielokrotne narzekałeś na sytuację finansową, że masz kredyt i jesteś na minusie, że niemal cały hajs idzie na rachunki i jedzenie


@kamil-ka: Bo tak jest, dalej nie mam kasy i mam debet, ktoś twierdzi, ze ja bogol? xD
  • Odpowiedz