Wpis z mikrobloga

Chyba mądrzej tego nie opiszę, niż Mirek @anone_:

miem podejrzewać, że Wykopek to wyrachowany socjopata. Widać to po nim, po tej jego dynaminie i pokerowej twarzy. Mało kto byłby w stanie odwalić taki teatrzyk, a widać, że gość świetnie sobie radzi z naśladowaniem różnych emocji/odgrywaniem roli. Jest bardzo zrównoważony emocjonalnie, na początku sprawiał przez to wrażenie flegmatycznego anonka co raczej zawsze stał na uboczu, ale biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia widać, że gość po prostu podchodzi do wszystkiego "na chłodno". Nie przejmuje się hejtami czy jakimiś dramami na jego temat, na streamie ani razu nie widziałem żeby dał się ponieść emocjom. Nie mówiąc już o tym że od początku miał #!$%@? w jakieś wojny "przegrywy kontra normictwo" więc miał w poważaniu te dyskusje na skype. Dla niego to tylko dodatkowe dymy za czym idą również dodatkowe profity. On się po prostu nie angażuje emocjonalnie. Widać, że to wszystko od początku było nastawione na pewien cel. Takie osoby zawsze mają przed sobą jakiś cel i są w stanie robić różne rzeczy żeby go osiągnąć. Dodatkowo wysoka samoocena i pewność siebie również przemawiają za moją teorią, bo musicie przyznać, że malo kto z takim ryjem byłby tak charyzmatyczny. Przeciętny przegryw czy nawet normik już wiązałby sobie linę na szyi, no nie oszukujmy się. Dajcie znać co myślicie.


Jestem spierd0lony, ale moja depresja i ChAD, to jest nic przy moich innych zaburzeniach, dużo mroczniejszych. Nie miałem lekkiego życia, ale zahartowało mnie to, więc osiągnąłem ten mistyczny chłód i stałem się true neutralem. Chociaż z natury jestem dobry, co można było zauważyć, chciałem wam pomóc i powiedzieć, że można mieć różową i być w związku, nawet, jeżeli się przegrywa, ale wtedy zawsze było wyzywanie od bluepilli albo n0rmików, więc szybko odpuściłem. Zrobiłbym ten eksperyment z podbijaniem do Julek na ulicy i pokazał wam, że da się, nie trzeba być Chadem, ale wy wolicie tkwić w blackpillu, to jest wasz wybór, ja wybrałem redpill i stąd mam dobre stosunki z różowymi, dobrze jest mieć baby pod ręką, co pocieszą Anonka i dadzą atencje

A tak to się odniosę wieczorem, ale niewiem, czy dzisiaj, czy za tydzień, czy za rok, łatwo odpuszczam tematy

#przegryw #oswiadczenie #wykopek #afera
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@login-jest-zajety: ?? Ja nic nie wyslalem to raz, dwa rozumiesz co to jest oszustwo? Udawanie trudnej sytuacji materialnej żeby ktoś dał ci pieniądze? Jak ja teraz założe zrzutkę bo potrzebuje na operacje i #!$%@? ludzi na dwa miliony bo żadnej operacji nie potrzebuje to wg ciebie wszystko jest okej bo ludxie mi dobrowolnie wpłacili? Xd widać ze masz ciężkie upośledzenie umysłowe
  • Odpowiedz
@cutthroat: ale z tego co pisal on ma zla sytuacje materialna, gdyby mial dobra to by ta meline wyremontowal, tutaj wszystko sie zmienilo o 180* bo gosc po prostu MIAL LASKE XDDDDDDDDDD ja go nawet nie ogladalem, tylko tyle co czytalem na tagu/feedzie z ciekawosci

chyba ze faktycznie kisi hajs i ma takiego weza w kieszeni ze mu szkoda na remont, no to wtedy rozumiem

jak uwazacie ze oszukal, to
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: no dla mnie zwyczajnie kłamał i oszukał wiele osób, gbybym to ja mu przelał chociaż zlotówkę no to bym mu nie odpuscił, zwyczajnie bym do niego po te złotówke pojechał, no ale ja nigdy bym nikomu nie przelał nawet grosza xD
  • Odpowiedz