Wpis z mikrobloga

Chyba mądrzej tego nie opiszę, niż Mirek @anone_:

miem podejrzewać, że Wykopek to wyrachowany socjopata. Widać to po nim, po tej jego dynaminie i pokerowej twarzy. Mało kto byłby w stanie odwalić taki teatrzyk, a widać, że gość świetnie sobie radzi z naśladowaniem różnych emocji/odgrywaniem roli. Jest bardzo zrównoważony emocjonalnie, na początku sprawiał przez to wrażenie flegmatycznego anonka co raczej zawsze stał na uboczu, ale biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia widać, że gość po prostu podchodzi do wszystkiego "na chłodno". Nie przejmuje się hejtami czy jakimiś dramami na jego temat, na streamie ani razu nie widziałem żeby dał się ponieść emocjom. Nie mówiąc już o tym że od początku miał #!$%@? w jakieś wojny "przegrywy kontra normictwo" więc miał w poważaniu te dyskusje na skype. Dla niego to tylko dodatkowe dymy za czym idą również dodatkowe profity. On się po prostu nie angażuje emocjonalnie. Widać, że to wszystko od początku było nastawione na pewien cel. Takie osoby zawsze mają przed sobą jakiś cel i są w stanie robić różne rzeczy żeby go osiągnąć. Dodatkowo wysoka samoocena i pewność siebie również przemawiają za moją teorią, bo musicie przyznać, że malo kto z takim ryjem byłby tak charyzmatyczny. Przeciętny przegryw czy nawet normik już wiązałby sobie linę na szyi, no nie oszukujmy się. Dajcie znać co myślicie.


Jestem spierd0lony, ale moja depresja i ChAD, to jest nic przy moich innych zaburzeniach, dużo mroczniejszych. Nie miałem lekkiego życia, ale zahartowało mnie to, więc osiągnąłem ten mistyczny chłód i stałem się true neutralem. Chociaż z natury jestem dobry, co można było zauważyć, chciałem wam pomóc i powiedzieć, że można mieć różową i być w związku, nawet, jeżeli się przegrywa, ale wtedy zawsze było wyzywanie od bluepilli albo n0rmików, więc szybko odpuściłem. Zrobiłbym ten eksperyment z podbijaniem do Julek na ulicy i pokazał wam, że da się, nie trzeba być Chadem, ale wy wolicie tkwić w blackpillu, to jest wasz wybór, ja wybrałem redpill i stąd mam dobre stosunki z różowymi, dobrze jest mieć baby pod ręką, co pocieszą Anonka i dadzą atencje

A tak to się odniosę wieczorem, ale niewiem, czy dzisiaj, czy za tydzień, czy za rok, łatwo odpuszczam tematy

#przegryw #oswiadczenie #wykopek #afera
  • 75
@WykopekBordo: Nie śledzę Twojej twórczości aż tak dobrze, ale chyba określałeś siebie jako prawik. Chyba jedną z podstawowych wyznaczników przegrywu jest brak jakichkolwiek kontaktów z kobietami. Zgadzam się z Tobą, że przegryw to coś więcej, ale mimo wszystko to dalej najważniejsza cecha ludzi piszących na tagu. Zatem ukrywanie faktu doświadczenia z kobietami jest dość sporym zakłamywaniem rzeczywistości i tworzeniem sztucznego wizerunku.
@peteretek był, ale mówię że musiał pracować żeby mieć z czego żyć bo nie miał pewności czy z lajwów będzie zarabiał np. 300zl. Napewno wiedział że jak zarobic np. 30zł z lajwa (albo mniej) to nie będzie miał za co żyć więc pracował żeby hajs z lajwów był dodatkiem, a nie głównym dochodem