Wpis z mikrobloga

Chodząc sobie niezaszczepiona, mam niewielką szanse na to, że zachoruję


@KrzaczasteBrwi: ale to przecież wg wykładni szurów mówi się aby kompletnie z covidem nic nie robić bo wszyscy musimy to przechorować i jest to choroba sezonowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier: nie wiedziałem. Na poszczególne choroby można robić badania. Wynik Morfologii jest często pierwszym znakiem, że coś jest nie tak.

Są też badania celowe pod kątem wirusów jak hiv, hcv, brodawczak, opryszczka albo wymazy pod kątem grzybów czy bakteri.

Dlatego gdy oddajesz krew robią Ci badania, gdy uprawiasz seks zakladasz prezerwatywe, gdy masz kontakt z cudzą krwią zakladasz rekawiczki.

To też paranoja? Może pielęgniarki powinny nie nosić rękawiczek gdy mają do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: no widzisz, a ja wiedziałem. Dzięki temu i wtedy nie musiałem nosić maski, i teraz nie muszę. Bo po prostu jestem zdrowy. Jak będę chory to L4 i łóżeczko w domu wiec luz.
@Krupier:
Gdyby twoje dziecko miało przeszczep szpiku, to wszedłbyś do niego do sali bez maski i żadnych ubrań ochronnych? W końcu "jesteś zdrowy", więc niczyn go nie zarazisz, nie?

Ludzie są nosicielami chorób jednocześnie nie będąc na nie chorymi, nie mając więc żadnych objawów. Wszyscy ludzie. Twoja obecność w sali z osobami chorymi na aids lub po przeszczepie szpiku zabiłaby je. Jesteś nosicielem na przykład wirusa opryszczki. Nie wiesz, czy w