Wpis z mikrobloga

Ta piosenka przypomina mi ostatnia dyskoteke w podbazie w 2001

Pamietam jaki byl zajebisty klimat bo bylo juz ciemno, dyska w swietlicy mocne naglosnienie starymi ale ogromnymi kolumnami estradowymi, ze swiatel tylko czerwony kogut policyjny i maly stroboskop to mozecie sobie wyobrazic gesty klimat. Wtedy pierwszy raz sie przelamalem zeby tanczyc ale czulem sie pewnie w nwych fajnych ciuchach.

W pewnym momencie okazalo sie ze tancze z jedna z najladniejszych dziewczyn z klasy, w miedzyczasie "dj" puszczal tez wolniejsze kawalki i wiecie co ( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo przytulanie. Ta impreza to jedna z najlepszych "chwil" w moim zyciu. Jak wspomnialem dyskoteka w swietlicy, ale co z tego, cala szkola byla nasza i jak ktos nie tanczyl to bylo gdzie biegac albo schowac sie zeby pogadac, no i sie schowalem ze swoja kolezanka 2 pietra nizej przy stolowce, zapytala mnie czy chcialbym miec dziewczyne. Czylem jakbym w jeden dzien z przegrywa stal sie kims mega zajebistym, nawet serce przestalo mi juz sie tluc, bylem spokojny i pierwszy raz w zyciu odwazylem sie pocalowac dziewczyne.


Pozdrawiam cały tag #elektroniczna2000
#przegryw #tfwnogf #truestory #feels #suicidefuel #blackpill