Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia 12/Odcinek z Playera:
Iza i Kamil - ja tam się Izce nie dziwię, nie lubię takich krzywych akcji - jakby był taki totalnie w porządku i ok ze wszystkim to by nie woalował odwiedzin koleżanki pod hasłem "gość". To nie jest tak, że w związku nie można mieć koleżanek, ale oni biorą udział w dziwacznym eksperymencie, więc i zaufania i pewności nie ma takiej jak przy regularnym związku. A tu się pojawia znikąd jakaś przyjaciółka, o której najwyraźniej Izie nie wspominał ¯_(ツ)_/¯
Niemniej jednak widać u nich i komunikację i taką zakochaną energię, więc moim zdaniem mają najwieksze szanse. Nie rozumiem tylko po co im ciągle te rodziny, ciotki, matki i inni znajomi królika.

Laura i Maciej - jest mi strasznie szkoda Maćka, jest takim ciepłym człowiekiem. Sama pewnie też bym się z nim nie związała przez obawy w związku z jego religijnością ale nie zasłużył na szyderę Laury, te docinki z rozwodem były okropne :( jednakże wydaje mi się, że oni zostaną w małżeństwie bo zwiastun sugerował te teksty o tym, że miesiąc to za mało żeby się poznać.

Iga i Karol - koszmar, było mi tak ciężko oglądać te sceny, widać po prostu jak ważna jest wzajemna komunikacja, mówienie otwarcie o swoich potrzebach i odczuciach. Najpierw mówi mu że chce iść sama do znajomych,, potem że zdziwiona że za nią nie poszedł. Nie wiem co chciała uzyskać? Sprowokować go żeby powiedział że chce jechać w sobotę bo mu nie zależy?
Chociaż wydaje mi się że u nich poza kamerami odchodzą jakieś nieźle kłótnie i rozmowy, ale nikt ich potem nie streszcza więc tak naprawdę ciężko powiedzieć że mamy pełny obraz sytuacji. Wydaje mi się, że oboje powiedzą NIE ale nie rozumiem jak przeszli od fajnego stanu po podróży poślubnej do takiego bagna, gdzie właściwie nie ma już co zbierač. I czemu eksperci tu nie wkroczą im pomóc???

Szkoda gadać xd
  • 6
@Luna_verde ja też miałam takie wrażenie, pomogły jej baaaaardzo na odwal a same miały ładne fryzury i makijaże, więc widać że umieją :d

Ja w analogicznej sytuacji bym podpowiedziała żeby jednak się szarpnęła na fryzjerkę i makijaż, jeśli Iga nie miała kasy a robiły zrzutkę pewnie na panieński, to można było się zrzucić albo chociaż pożyczyć jej hajs na fryzjerkę, jeśli wiadomo że dziewczyna ma ciężkie do stylizacji włosy :c

Przyznam szczerze
@Luna_verde: @wyrywkowa: Ja bym się nie czepiała tych dwóch koleżanek a tak bardzo bo gdy Iga miała robiony próbny makijaż by pokazać się babci to palnęła do tej koleżanki że ona musi jej mówić wszystko co zamierza zrobić żeby ona miała to pod kontrolą. Także mogło być tak że Iga zamiast spokojnie dać się pomalować i uczesać co chwilę wtrącała coś od siebie i zmieniała kierunek makijażu i fryzury. Efekty