Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skąd się wziął mit że faceci 30+ lecą na młode ?

Nie znam żadnego takiego związku z życia.
Sam jak byłem w związku to z rówieśniczką, poznaliśmy się jak mięliśmy po 28 lat.
Kolega to też jest w związku z rówieśniczką, poznali się jak mięli po 30.. a on to wręcz wywalone miał na młode, twierdząc że małolatki to się dymać nie potrafią i on woli starszanki i mówi że najlepszy seks taki właśnie otwarty, emocjonujący taki z marzeń to właśnie od kobiet którym bliżej 40tki niż 30tki. Kiedyś był w związku z 35 latką gdy on miał 29.

Tak samo ja obecnie w ogóle nie patrze na kobiety młode, z tego względu, że kobiety ogólnie są mniej dojrzałe emocjonalnie niż mężczyźni. I z taką 20 paru latką to nie idzie się nawet dogadać od samego początku. Jak z mentalnym dzieckiem można coś zbudować.

Także związek z młodymi lipa, seks też lipa.. To ja nie wiem skąd się wziął ten mit ?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebeskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609586d3fe0977000b8ae697
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: jaki znowu mit? Dwóch bliskich znajomych 30+ ma laski w wieku ~20 lat. Ja ostatnio w sumie też widuję się raczej z takimi w wieku studenckim. Rówieśniczkom już się kończy termin przydatności, to po co się pakować w coś takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weźmiesz 30+ to jest duże ryzyko że zaraz będzie chciała ślubu i dzieci bo zegar biologiczny...
@AnonimoweMirkoWyznania:

Skąd się wziął mit że faceci 30+ lecą na młode ?


Żaden mit. Nie mów, że się nie obejrzysz za atrakcyjną małolatą...

Nie znam żadnego takiego związku z życia.


...co nie znaczy, że wchodzi się z takimi w związki. Można się tylko obejrzeć na ulicy czy spotkać raz czy dwa.

Sam jak byłem w związku to z rówieśniczką, poznaliśmy się jak mięliśmy po 28 lat. Kolega to też jest w
@AnonimoweMirkoWyznania jakbym była facetem, na tyle atrakcyjnym, żeby młode różowe za mną leciały- to pewnie bym zapraszała na nockę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w związku to już inna kwestia, oczywiście zdarzają się perełki, ale rzadko i nie masz pewności, że po latach jednak różnica wieku nie zrobi różnicy. Ostatnio zaręczeni znajomi, różnica 11 lat, 7 lat związku w piach. Różne kwestie, ale jednak końcowo to też wpłynęło
@pianinka: urojenia? co ty pieprzysz. Tu chodzi o pewien ty relacji, wiadomo, ze wiekszosc osob po 30 jest z osobami po 30... chodzi o to, ze jest pewien typ mezczyzn, ktorzy maja powodzenie u malolat pewnego typu. Wiadomo, ze jakis oblech w wieku 35lat, ktory zarabia 3k nie bedzie ciekawil maturzystki
wyrewolwerowany rewolwerowiec: To nie mit. Takie najłatwiej poobracać, bo są naiwne. Darmowa zabawka na te kilka lat. Później ewentualna wymiana jak się znudzi. Można je wyzywać, obrażać, zrywać a i tak będą wracać. Brutalna prawda, ale w większości to tak wygląda.

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: > jaki znowu mit? Dwóch bliskich znajomych 30+ ma laski w wieku ~20 lat. Ja ostatnio w sumie też widuję się raczej z takimi w wieku studenckim. Rówieśniczkom już się kończy termin przydatności, to po co się pakować w coś takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weźmiesz 30+ to jest duże ryzyko że zaraz będzie chciała ślubu i dzieci bo zegar biologiczny...@goferek:

Kompletnie nie pojmuje takiego myślenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam się męczę rozmawiając z laskami powiedzmy poniżej lvl24, nie potrafię sobie wyobrazić budowania z takimi dłuższej relacji. Pomijam fakt, że te małolaty często wyglądają tak karykaturalnie, że kobiety w okolicach lvl30 potrafią bić je na głowę pod względem atrakcyjności. Więc tak - ściana dla zadbanej kobiety lvl30+ bez życiowego bagażu w postaci dzieci i byłego męża to mit i tak samo to, że faceci lvl30+ preferują infantylne małolaty
@AnonimoweMirkoWyznania Chyba nie aż tak bardzo mit. Jestem na fejsie dołączona do jakiejś grupki o tematyce ślubnej i ktoś raz rzucił temat wieku między narzeczonymi. Oczywiście odpowiedzi były różne, dużo wpisów gdzie różnica wieku to 2-3 lata, ale sama się zdziwiłam ile dziewczyn pisało że mają na przykład 21 lat, a partner 30+.