Wpis z mikrobloga

@jaceks653: Jest po prostu świetny! Ja musiałem sprzedać, bo pojawiły się inne plany, ale jeżeli kupię znowu coś na szosę to będzie to Dorsz 750 w factory :) miałem takie 7k przebiegu i był dosłownie jak nowy, jeszcze laczki miał fabryczne, które musiałem od razu #!$%@?ć bo miały 8 lat. Ale raczej wleci jak już 250 SX-F bo kocham MX, na szosie za dużo ludzi, którzy na rowerze nie powinni jeździć,
@Trusky92 ja zawsze jeździłem enduro, mój ostatni to exc 350 , ale jestem już na to za stary . Asfalt też fajny ( ͡º ͜ʖ͡º) szukam właśnie dorsoduro, ale może pod koniec sezonu, albo w przyszłym dopiero
@jaceks653: Ja jeździłem full torowymi, ostatnio latałem kumpla SX-F 300, ma #!$%@? kopyto :D Polecam szczerze od serca, bo ten motocykl cieszy pod każdym względem, 0-100 3sec, bardzo mocny dół, pięknie wygląda i zajebiście brzmi przez V, jak jeszcze wlepisz tam jakiś dobry wydech to jest ogień! Ale pamiętaj, ponad 100km i dupa spuchnięta, ma strasznie twarde siedzisko :P Nie jest to cruiser.
@jaceks653: Ja na wibracje nie narzekałem absolutnie, ale charakterystyka pracy silnika podobna do Ducati, jak przestaje hałasować to wtedy dopiero trzeba się martwić :D No ja miałem dokładnie to samo, pokręcić się godzinkę dwie po okolicy, więc to moto idealne do takich rzeczy.