Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej #rozowepaski, gdzie was szukać? Przeciętny anon z wyglądu na portalach randkowych nie przepchnie się przez konkurencję. Jestem z buzi 5/10, wysoki, sylwetka 8/10, dobra praca, oszczędności, kilka hobby. Jednak z roku na rok coraz mniej znajomych i brakuje mi kogoś. Nie piszcie mi, że samo przyjdzie skoro w takim wieku miałem 0 okazji na miłość z przypadku, zawsze musiałem się starać itd.
Do tej pory działałem przez znajomych (nie wiele), na tinderze, 6obcy i fb.
Przez wspólne hobby nie przejdzie bo kolarstwo i sporty walki to 90% i 99% faceci. Nie mam ochoty zapisywać się na taniec tylko po to aby mieć cień szansy.
Pracuje zdalnie, ale boli mnie to trochę w tym kontekście.
Do głowy przychodzą mi jedynie:
- doszlifowanie ig i pisanie po kolei jak leci
- zagadywanie na żywo, ale nie chcę byc creepy więc potrzbuję sytuacji gdzie będzie to mniej inwazyjne
- dalsze tryhardowanie na tinderze
#tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60943cfa5a0849000ad36e1b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zagadywanie na żywo, albo obce typki piszące na Ig są raczej średnio mile widziane, Tinder jak to Tinder, trzeba poprzerzucać tony gówna. Ja osobiście moich ex poznawałam właśnie przez wspólnych znajomych, na jakichś posiadówkach itd. Próbowałabym więc mimo wszystko lecieć w tę stronę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Korzystne zdjęcie na tinder (może trochę podkręcone, filtry, cienie, itd. ale bez przesady) i próbuj tam. Najlepsza opcja dla spokojnego normika. Tylko szony od razu olewaj, nawet jak cię sparuje, nie dawaj atencji. Jak nie jesteś przebojowym chadem lub chociaż semi-chadem (ale wtedy byś nie pytał o takie rzeczy na mirko), to zagadywanie na żywo będzie cringowe.

doszlifowanie ig i pisanie po kolei jak leci


@AnonimoweMirkoWyznania: Błagam, nie xD
  • Odpowiedz
Emmm, na znalazłam typa na insta iiii TO JA GO ZNALAZŁAM i drugi weird stuff po jego zainteresowaniu - ałta (więc też męska sprawa), więc generalnie jakbyś miał iść w kierunku sociali to polecam insta. Są tagi, są oznaczenia znajomych, nie ma tego parcia i niemal wiszącej nad głowa ikonki świadczącej o desperacji jak ma to miejsce w przypadku tindera. Ogólnie żeby nie było za różowo, to ja znalazłam mojego, zlajkowałam mu
  • Odpowiedz
Korzystne zdjęcie na tinder (może trochę podkręcone, filtry, cienie, itd. ale bez przesady) i próbuj tam.


@Vaerlin: typ dopiero powiedział, że jest 5/10 a ten mu tindera poleca, najgorszą możliwą opcją dla każdego kto jest poniżej 8/10 ()
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Tak, bo tak wyk0pki przegrywy powiedziały, więc tak jest, potwierdzone info 100% legit ¯\_(ツ)_/¯ Sam jestem 5-6/10 góra i prawie wszystkie relacje zaczynałem na tinderze. Tylko oczywiście nie z atencyjnymi #!$%@?, bo takie to nawet nie spluną na normika, ale jak się postara, to można też znaleźć normalne osoby
  • Odpowiedz
OP: @Vaerlin
Tinder - chyba tak zrobię i z płaczem (mimo że to nie duży koszt) potrzbne będzie premium z tego co słyszałem od ludzi
Ig - Nie nie aż tak, bardziej poruszanie się w tematyce nowego hobby np. robienie zdjęć. Ew. szukanie osób z podobnymi zainteresowaniami, odpowiedzi na relacje na ig. Najpierw trzeba się "zaczepić" aby przebić barierę.
@serek_heterogenizowany
Nie lubię tańczyć
@korkodylek
Fajna historia, co do domówek to dość
  • Odpowiedz
Tak, bo tak wyk0pki przegrywy powiedziały, więc tak jest, potwierdzone info 100% legit


@Vaerlin: nie, wymysliły to sobie. Przyśniło im się tylko...

Tylko oczywiście nie z atencyjnymi #!$%@?, bo takie to nawet nie spluną na normika, ale jak się postara, to można też znaleźć normalne osoby


@Vaerlin: No ok, ty wolisz grube, ale nie każdy w takie celuje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: o panie, jak oceniasz się na 5, to tindera lepiej usuń, bo tylko w kompleksy wpadniesz

Tam kobiety wymagają 8/10 i wiem że to brzmi banalnie, ale to prawda.

Jedyne co to szukaj na mieście, w pubach, klubach itp Tlylko musiałbyś mieć skrzydłowego. Jednego oczywiście, im więcej tym gorzej.

Ogólnie to nic na siłę, bo popłyniesz w odmęty rozpaczy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na tinderze lub badoo trzeba przebrnąć przez morze gówna ale jak wszędzie idzie coś znaleźć ja np. Znalazłem loszke napisaną 1do1 pode m ie no mój ososbisty ideał kobiety..... żeby nie było tak pięknie po 8 miesiącach starań, codziennego kontaktu, spotkaniach i robienia mi nadziei z jej strony dostałem najbardziej oklepanym tekstem przez messengera że nie chce zrywać znajomości ale to z nią jest jakiś problem i nie ma ochoty
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szukasz okazji do poznania ludzi i zagadania do kogoś na żywo? Polecam na FB różne grupy wyjazdowe, gdzie obcy ludzie umawiają się na mniejsze lub większe wypady. Świetna okazja, żeby poznać nowych znajomych a może i kogoś więcej.
  • Odpowiedz