Wpis z mikrobloga

Jaki fotel do powiedzmy 7 stówek dla osoby ze wzrostem >180, do codziennej, zwykle kilkunastogodzinnej pracy?
Biorąc pod uwagę że lubię siedzieć w miękkich fotelach i im bardziej mnie "tuli" tym mi jakoś wygodniej, to zakładam że potencjalny bieda fotel gamingowy (którego nigdy nie posiadałem) będzie skutkował u mnie spadkiem komfortu, ale może się mylę (?)
Jakieś konkretne, wygodne modele posiadacie i polecacie?
Ktoś coś?

#kiciochpyta #fotel #fotele #fotelbiurowy #meble #praca #pracbaza #biuro #programowanie #gaming
  • 9
  • Odpowiedz
@groovyK: @Kotmirek: generalnie najwygodniejszy fotel niekomputerowy na jakim kiedykolwiek siedziałem, wyglądał podobnie jak na zdjęciu.
Z kolei najwygodniejszy fotel biurowy z którego korzystałem, nie odbiegał jakoś specjalnie komfortem od tego dzika gdzie siedząc, realnie wypoczywałem.

I teraz jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że taki Markus czy Jaervfjaellet miałyby zapewnić mi wygodę na takim lub nawet podobnym poziomie.
Nie wiem też z czego wynika to że ludzie te fotele polecają, nigdy
Wykopowicz_Ryan - @groovyK: @Kotmirek: generalnie najwygodniejszy fotel niekomputerow...

źródło: comment_1620273455sIOLJwdXiWJiFaV4DzhyNW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wykopowicz_Ryan: Chyba nic solidniejszego w tej cenie nie kupisz.Używałem go dość długo i polecam.
Plusy:
- cena
- solidność i wygoda
- przewiewne oparcie, chłodek w plecy nawet w upalne dni
Minusy:
- brak regulowanych podłokietników
- ciepło w siedzenie
  • Odpowiedz