Wpis z mikrobloga

Halo co wy w tym PKO BP (i KBC, bo chyba oni obsługują im maklera) #!$%@?? Że niby 99k to nieprawidłowa wycena? A #!$%@? Was obchodzi co ktoś robi ze swoimi pieniędzmi i za ile chce sprzedać akcje?

Przecież to śmieszne.

Przypominam, bank PKO BP, Supermakler podważa zlecenia bo ich zdaniem (czy tam ich brokera zagranicznego) są "za wysokie" i chcą "ograniczyć obsługe rachunku" jednego z użytkowników tagu #gme. Proponowałbym dwa razy sie zastanowić zanim ktoś zechce tam trzymać akcje i nie daj boże próbować sprzedawać drożej niż stoją.

Dodatkowo wrzutka na reddicie:
https://www.reddit.com/r/Superstonk/comments/n5rhl8/urgent_polish_pko_bp_supermakler_handled_by_kbc/

Wołam @EkspertPKO do tablicy
#gielda #afera
Rabusek - Halo co wy w tym PKO BP (i KBC, bo chyba oni obsługują im maklera) #!$%@?? ...

źródło: comment_1620251178MGF3ZGypj4CVOpNNj5eHBh.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: Zaniepokojenie strategią inwestycyjną? xDDD Bo nie jest paperhandem i nie chce sprzedawać akcji gme po 1k$? Rozumiem gdyby miał jakoś #!$%@?ć hajs i wtedy się niepokoić, ale on chce tylko drogo sprzedać xD
  • Odpowiedz
@Rabusek: Pisałem do nich. Właściwie to zrezygnowałem z konta maklerskiego w serwisie supermakler od razu jak zobaczyłem ten przedawniony interfejs który przypomniał mi o Windowsie 98 i starym programie do rozliczania faktur którego używa mój ojciec. Założyć konto możesz zdalnie, zamknąć już musisz iść do siedziby banku i usług maklerskich. Nie polecam. Ja osobiście używam teraz xtb i jest gitara.
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000:

Ogólnie to chyba nie mogę głosować bo akcje kupilem kilka dni temi


ALe wszyscy co maja w KBC robia tak ze niby przekazujesz im glosy i oni glosuja za Ciebie. Zadzwon do banku i spytaj
  • Odpowiedz
@Rabusek: niby rozumiem to, że próbują ograniczać kosmiczne wyceny, bo coś tam płacą za przesłanie zlecenia na rynek.
ale zamiast zablokować możliwość złożenia takiego zlecenia albo przyjąć je i umieścić w arkuszu zleceń dopiero jak będzie miało większą szansę na realizację to #!$%@?, zablokujmy konto albo dojebmy dodatkową opłatę xD
typowe PKO. dlatego uciekłem od nich z kontem bankowym
  • Odpowiedz