Wpis z mikrobloga

Jako że od ogłoszenia pewnego wyroku główna jest zalewana niewątpliwie istotnymi znaleziskami z punktu widzenia środkowej Europy i naszego życia w Polsce o złych murzynach, bijących kogoś tam i tak dalej, postanowiłem sprawdzić ile przez rok będziemy mieli dni wolnych od złych murzynów na głównej.

Wpis uwzględnia dzień poprzedni, datę opublikowania na głównej.

Liczba dni ze złymi czarnymi: 13/365.
Liczba dni bez złych murzynów: 1/365.
Liczba dni z rzędu na głównej z rzędu wolnych od złych czarnych: 0.

Wpisy:

04.05.2021, BLM atakuje Donalda Trumpa
03.05.2021, bo wiecie murzyny rowery kradno :DDD (również trochę #prawackianalcontent)
[02.05.2021] - brak znaleziska
01.05.2021, czarnoskóry szeryf MIAŻDŻY ruch BLM
30.04.2021, Google spiskuje z czarnymi przeciwko białym
29.04.2021, kolorowi zaczepiają posła do Parlamentu Europejskiego w Belgii (tytuł znaleziska jak zwykle na poziomie)
28.04.2021, czarna pijana przejechala policjanta
27.04.2021, Cejrowski ponownie autorytetem, porównuje BLM do KKK
26.04.2021, news o parze losowych czarnych z czegoś na kształt pudelka, klasycznie w komentarzach festiwal uwag o nieprzypadkowym kolorze skóry itd.
25.04.2021, kontynuacja sagi o czarnej karynie z nożem (co ciekawe artykuł z CNN)
24.04.2021, kolejny fake news związany ze sprawą Floyda, wyjaśnienie
23.04.2021, kolejny spisek, telewizja chroni złych murzynów (niestety okazał się fake newsem xD), wyjaśnienie
22.04.2021, żydowsko-murzyński spisek
21.04.2021, murzyni krzyczą na ludzi

#codziennyczarny #neuropa #4konserwy #usa
  • 6
@deziom: Wołaj mnie proszę, w razie gdyby jakieś znalezisko mnie ominęło żebym mógł się z nim zapoznać i wykopać :) Przypominam, że Murzyni choć stanowią około 10% społeczeństwa w USA popełniają ich najwięcej i gdyby nie to przestępczość była by na poziomie podobnym co w Europie.
@Marko_Polo1254: tak dla ścisłości to biali w wartościach absolutnych popełniają więcej przestępstw, procentowo czarni 2,6x więcej (przed chwila to policzyłem dla 2019). I w 2019 stanowili 13 procent xD. Drugie założenie jest absurdalne, nie jesteśmy w stanie sprawdzić co by było gdyby wszyscy czarni nagle wyparowali.

Twierdzisz, że czarni popełniają procentowo więcej przestępstw dlatego, ze są czarni?
@deziom:

Twierdzisz, że czarni popełniają procentowo więcej przestępstw dlatego, ze są czarni?


Głównie dlatego że mają zyebaną kulturę, kulturę gangsta. Przez to nie mogą się wybić bo jak ktoś ma ambicje to zaraz mówią że chce być biały albo inny szajs. Albo sami sobie wmawiaja że nie masz szans zostać kims bo systemowy rasizm nie pozwoli co jest totalny bullshit, ale mają takie wymówki.
@hansschrodinger na pewno to o czym piszesz to część problemu, a co systemowego rasizmu to nie wiem, nie jestem w temacie. Wiem, że segregacja rasowa istniała w stanach bardzo długo i na pewno jej skutki są odczuwalne do dzisiaj.
@deziom: są odczuwalne, to prawda ale kultura gangsta na pewno nie jest rozwiązaniem. Nie jest też rozwiazaniem ruch blm oparty na kłamstwach.
Chyba z 70 albo wiecej procent czarnych dzieci nie ma ojca. Statystyki mówią że jeśli dziecko nie ma ojca to ma 5 razy bardziej wieksze szanse wyladować w wiezieniu. Tych ludzi trzeba przestać okłamywać, a na razie robi się odwrotnie zrzucając ich niepowodzenia na mityczną "białą supremację".