Wpis z mikrobloga

Stoję przed wyborem sieci na umowę bezterminową za 20/25zł i póki co jak rozejrzałem się to mam poniższe opcje:

- Heyah - 20zł/20gb - znana sieć więc raczej bez problemów z zasięgiem i obsługą klienta
- Mobile Vikings - 25zł/20gb - z tego co wiem też raczej bez problemów z zasięgiem i obsługą, na plus kumulacja gb
- Lyca Mobile - 20zł/35gb - nie znam opinii, ale wydaje się mniej zaufany, na plus kumulacja gb i zniżka za pakiet terminowy
- Lajt Mobile - 25zł/30gb - nie znam opinii, ale wydaje się mniej zaufany
- Otvarta - 18zł/21gb - nie znam opinii, ale wydaje się mniej zaufany

Generalnie zależy mi na minimum 20gb a 5zł w cenie nie robi dla mnie aż takiej różnicy jeśli byłoby to poparte złymi bądź dobrymi doświadczeniami z operatorem. Może ktoś się wypowiedzieć na temat wymienionych opcji bądź zaproponować coś innego?

#gsm #pytanie #pytaniedoeksperta #prepaid #mobilevikings #lajtmobile #lycamobile #heyah #otvarta
  • 5
@konzo12: orange 1TB na kartę, ale płatne z góry na rok. Wyjdzie Cię 30 zł miesięcznie i pakiet no-limit + 1TB pakietu przez całe 365 dni. 1 TB to jakieś 80+ GB miesięcznie.
@konzo12 tyko pamiętaj, że u Vikingów musisz dodać kartę i włączyć autodoładowanie, żeby kumulacja działała. Obsługa bardzo szybko odpisuje na czacie. Zasięg głównie z Play. Na plus również VoLTE i VoWiFI, gdzie u innych wymienionych operatorów tego nie ma. Sam po problemach technicznych w Flex przypadkowo trafiłem do Vikingów, aby docelowo wrócić do Nju (z Flex nie można przejść na inną ofertę Orange), ale na razie postanowiłem zostać i przetestować Vikingów. Byłem