Wpis z mikrobloga

Czy #vectra domyślnie blokuje dostęp do ustawień routera? Chciałem skonfigurować sobie sieć i nie mogę się zalogować do Technicolora CGA2121. Domyślne loginy i hasła nie wchodzą. Chciałem ustawić to urządzenie jedynie jako punkt dostępu, bo mam Archera C7 AC1750. Dzisiaj była instalacja sprzętu.
#siecikomputerowe
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: @darek-jg: @thority: nie mam dostępu nawet przez aplikacje Vectry do konfiguracji WiFi. Twierdzi, że nie mam usługi WiFi. Ale to chyba błąd bo nadal mam status usługi podświetlony, jako "zamówiona".

Czy w takim razie zdziałam coś, jeśli zadzwonie na infolinię, albo podejdę do biura i poproszę o odblokowanie dostępu do ustawień?
@Zielony34: nie masz dostępu do ich modemoroutera. Jeżeli chcesz mieć dostęp do czegoś więcej niż zmiana nazwy sieci to musisz sobie kupić router swój i zbridżować router vektry ( ͡° ͜ʖ ͡°) w panelu klienta przełączasz tryb z routera na bridge i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No właśnie chciałbym chociaż do tego #!$%@? panelu mieć dostęp, a nawet tyle nie mam... Cały czas. Mam info, że nie mam usługi WiFi... Chyba jeszcze jest jakiś błąd na sieci bo dzisiaj dopiero była instalacja usługi. @darek-jg: @modzelem:
@wypokowy_expert: Jest przejściówka z tej dookólnej na RJ45? Aby podpiąć we własnym zakresie swój ruter? Tryb "bridge" samoistnie się nie włączy, jak tylko wyłączę WiFi na routerze Vectry. A nawet tego nie mogę teraz zrobić.