Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku lat jeżdżę na ciężarówce w #niemcy, mam 31 lat. Praca mi się podoba, jednak chciałbym przekwalifikować się na coś innego, może nawet wrócić do Polski albo innego kraju. Mam certyfikat niemieckiego na poziomie B2 i w sumie nic więcej, oprócz doświadczenia na dużym. Do tego mam zaoszczędzone 60 tysięcy euro. Macie jakieś pomysły co mógłbym robić?

#bekaztransa #praca #pracbaza #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609270575a0849000ad36b6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: q bysgoszzczy masz firmw it atos. Zatrudnia ludzi jeslu umieja niemiecki lub francuski. Bo latwjej im takiego nauczyc it niz informatyka niemieckiego. Oczywiscie to robota typu helpdesk ale jesli sie spodoba to potem mozesz na jakiehos junior admina startowac.
  • Odpowiedz
: nie, nie żartuję sobie. To ty sobie żartujesz i jeszcze marnujesz swoimi nieśmiesznymi żartami czas innych.


@pawel-niczyporek: To, ze cos wiecej oprócz orki w korpo januszeksie nie miesci sie w Twojej głowie nie oznacza, ze jest od razu żartem. Napisz trollskyemu, ze sobie żartuje
  • Odpowiedz