Wpis z mikrobloga

Za 2 tygodnie jade na swój pierwszy bieg dłuższy niż 21,1 km. Około 27 km trail.
Organizator zapewnia punkt z wodą i izotonikami w okolicach 9 i 18 kilometra.

Pytanie do osób troche bardziej doświadczonych w dluzszych startach. Bralibyście jeszcze swoją wodę w jakiś większych ilościach? Czy dwa 150/250 softlaski w pas awaryjnie i jazda?

#trail
#bieganie
#biegajzwykopem
  • 8
@CzakNorris
Jak jesteś koniem to styknie.
Jak nie, to musisz oszacować, ile Ci zajmie te 9km. Jak jest dobrze pod górę to mogą być 2h? Mogą.
Teraz, czy starczy Ci 0,3-0,5l wody na 2h? Ja sądzę że wątpię. Szczególnie że czekają Cię 3 takie sesje.
@CzakNorris
Liczę 45min do max 1h na każde 1000m w górę. Zależy od technicznej trudności drogi.
W tej sytuacji może faktycznie starczy. 600m to pewnie +30min do tego samego dystansu po płaskim. Zaleźy faktycznie od pogody i preferencji osobniczych, że tak to ujmę.
Ja osobiście uważam, że mało. Ty będziesz za 2 tygodnie wiedział na pewno ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jaki bieg?
@nastycanasta: Ja jestem w trakcie przepisywania na siebie Migotki, o ile mnie nie oscamuja XD

Przypadkiem dwa dni temu wpadlem na reklame. W moich okolicach albo polmaratony na miescie albo traile po 35/40km od razu, a tam przeskok z 21 na 27 wydaje sie taki przyjazniejszy zeby sprobowac.

Powodzenia, 55km kozak dystans, na dzisiaj to chyba noclegiem w trakcie bym go robil ( ͡° ͜ʖ ͡°)