Wpis z mikrobloga

Piękną mamy motoryzację w tej naszej europie, ale w stanach tradycyjnie się nie patyczkują. Ram TRX, F150 Raptor, Bronco Sasquatch. W drodze domniemane V8 do stajni Forda. W dordze Bronco Warthog z 37" kołem na start.

Pewnie miliony dolarów, ale przynajmniej mają o czym pomarzyć. No ja się rozmarzyłem :P



#offroad #motoryzacja #europa vs #usa
anonim1133 - Piękną mamy motoryzację w tej naszej europie, ale w stanach tradycyjnie ...

źródło: comment_16202118390wSQ7T0pekTfgfcgEr6PPF.jpg

Pobierz
  • 48
@Drail: Nie. Ja napisałem w skrócie dlaczego te pojazdy są bez sensu w Europie i płacz obłąkanych ludzi, którym zachciało się mieć niepotrzebne NARZĘDZIE jest trochę śmieszny.
@cwlmod: Jak byłem w USA to przejechałem w 2 tygodnie więcej krętych dróg górskich niż w Polsce przez całe życie... Ten mit o tym, że w USA "nie ma zakrętów" to takie #!$%@? dla beki. Problem w tym, że niektórzy to biorą na serio tak jak ty...
@GregLepkie89: Nie, bo w stanach jeździ sie po autostradach, które nawet u nas mają łuki, a w miastach wszystko jest porobione na planie siatki jak tylko się da. W dodatku pasy są dwa razy szersze niż u nas, ale sam to powinieneś wiedzieć.

Skoro niby tam byłeś i nie widzisz problemu, to ja ci już chyba nie pomogę.
@cwlmod: zakopianka jako ostateczny przykład krętej górskiej drogi ale gniję XD

A ty wgl byłeś w stanach? Bo widzę, że jesteś super specjalistą. Zobacz sobie na googlu drogę z Flagstaff do Sedony albo z Prescott do Wilhoit, te akurat pamiętam.