Wpis z mikrobloga

@mackarr: Czy potrzebuje Pan dodatkowych bodźców zewnętrznych podczas stymulacji seksualnej, np. masturbacji?

Tutaj co mam zaznaczyć, czy jest konieczny jakiś dodatkowy bodziec, żeby cokolwiek się odbyło czy jeśli lubię dodatkowe bodźce ale nie są koniecznie to zaznaczam „nie”?

Tak samo ciężko mi zrozumieć różnice między pytaniami i ich sens:
_Jak bardzo był Pan usatysfakcjonowany ze swojego życia seksualnego ogólnie w minionych 4 tygodniach? *
W ciągu ostatnich 4 tygodni, jak ocenia
@r4do5: Ad 1. Czy potrzebujesz, a nie czy lubisz.
Ad 2. Jak bardzo był Pan usatysfakcjonowany ze swojego życia seksualnego ogólnie w minionych 4 tygodniach? - tu chodzi o życie seksualne z partnerką/partnerem.
Ad 3. W ciągu ostatnich 4 tygodni, jak ocenia Pan ogólne zadowolenie ze swojego życia seksualnego - tu czy jesteś ogólnie zadowolony z obecnego stanu rzeczy czy nie. W sensie pytanie ma za zadanie wyłapywać osoby, które niekoniecznie
@mackarr: Wpisałem tylko w tym pytaniu o internet, że używam wykop.pl, żeby wiedziała, że wykop powoduje nieruchanie. Albo może odwrotnie, niska jakość życia seksualnego powoduje ucieczkę w wykop, kto wie?
@mackarr: Zawsze jak kupuję papierosy to wybieram te, na których jest ostrzeżenie o raku albo szkodzeniu bliskim, nigdy te, które powodują impotencję. Myślisz, że jestem bezpieczny? To już naprawdę ostatni shitpost, nie mogłem się powstrzymać xD
@r4do5: Poleciłbym skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ale spokojnie, jeśli podczas rozmowy powiesz że masz konto na wykopie, to na pewno będziesz bezpieczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cypselus: Patrząc na wykopowe eksperymenty, to Tinder działa dla niektórych. No i Tinder jak i Badoo pozwalają jasno określić swoje oczekiwania co do relacji, co trochę rozjaśnia sprawę.
@mackarr: no nie, to nie dzieki internetowi :p
dzieki internetowi nie musisz kupować książki kucharskiej, albo zamawiać hydraulika :p
internet ewentualnie ułatwił dostęp do prostytutek :p
ale z nawiazywaniem znajomosci tylko utrudnił :p
@Cypselus: Co do nawiązywania kontaktów, to zależy, ale na pewno dużo daje jeśli chodzi o utrzymanie kontaktu. Wiele osób bez internetu straciłoby znajomych teraz w trakcie pandemii. A co do nawiązywania, to zależy od twojego stosunku do mediów społecznościowych. Teraz jest dużo łatwiej znaleźć np. osoby które były na imprezie (czasy przedcovidowe) z którymi dobrze się rozmawiało. Dużo jest też akcji w stylu rozmowy z randomami gdzieś ze świata via skype/teamspeak/discord.