Wpis z mikrobloga

Ale co mam udowadniać? A skąd uzyskała wiedzę pozwalającą jej studiować w Surbonie? Z internetu?


@GhorgorBej: z książek które były dostepne na uniwerku. I odpowiedz na moje pytania :p
  • Odpowiedz
skąd wiesz ? Bzdura bez pokrycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) udowodnij. Konstytucja 3 maja mogłaby namieszać i jednak umożliwić jej naukę, zwłaszcza że była ze szlachty ( ͡


@GhorgorBej: Nie odwracaj kota ogonem, odpowiedz na moje pytania, bo pierwszy je zadałem i nie stosuj dygresji. Wygląda to żałośnie z twojej strony.
  • Odpowiedz
o jeszcze mam udowadniać? Przeczytaj kilka biografii wybitnych ludzi, to przekonasz się że mam rację


@GhorgorBej:

To nie jest odpowiedź na moje pytanie, plus to nie jest argument, to kolejne założenie bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@antyfoliarz: Oho, zapiekło małpolaka. Określenie "Matka Polka" to nie wyraz żadnego polskiego matrialchalizmu, bo praktycznie aż do końca XIX w. rola kobiet w społeczeństwie polskim była marginalizowana przez kościół do siedzenia na dupie w domu i wychowywania dzieci nawet mimo działających już w tamtym okresie ruchów emancypacyjnych, więc prosze cie byś zamknął dziób cymbale, albo pouczył się historii własnego kraju.
  • Odpowiedz