Wpis z mikrobloga

Brał ktoś pożyczkę w vivusie której potem nie spłacił?Telefony mnie nękać nie będą bo zablokowałem połączenia od nieznanych numerów,listy tez raczej nie bo nie mieszkam tam gdzie jestem zameldowany ale nadal mają moje imie i nazwisko tak samo jak nr dowodu i pesel.Mam do oddania 1200zl którego nie bede w stanie spłacić na raz tylko mam zamiar to oddać w ciągu 2 miesięcy termin minął kilka dni temu.Realnie coś mi grozi?
#vivus #banki #pieniadze #chwilowki
  • 18
@obersturmbannfuhrerSS: pal sześć odsetki karne, bo dziennie to śmieszna kwota. Najprawdopodobniej każda próba kontaktu będzie dodatkowo doliczana do długi (list 10 zł, wizyta pod ostatnim znanym adresem 20 zł itp.)... Po krótkim czasie uzbiera się niezła sumka do zwrotu.

A jak tylko dorośniesz, i będziesz chciał zrobić coś poważnego w swoim życiu (np. znaleźć pracę, założyć konto w banku itp.) to dopiero wtedy zobaczysz jak głęboko w dupie jesteś.
@obersturmbannfuhrerSS: nie sluchaj tych bogdanow . 2x bralem pozyczki w vivusie, bylem spozniony ze splata raz 4 miechy a potem 6 miechow i #!$%@? zrobili . Jedynie co to #!$%@? mi listami co miesiac ze sprawa trafi do sadu xD . Po 6-miesiacach opoznienia ze splata zaplacilem moze 20-30 zl wiecej takze z nimi mozna walic w #!$%@? do oporu . Tylko licz sie z tym ze dostaniesz bana na kolejne
@ostatnidzienwakacji: 6 miechów? niezły wynik xD. Chciałem z ciekawości dopytać. Oni Ci nie mogą niczego doliczać na zasadzie opłat za monity lub wysyłanie windykacji terenowej? Niektórym ludziom długi oddają po 7-14 dniach do windykacji zewnętrznej.

Dlatego też zdziwiło mnie, że ciągnąłeś z nimi kichę 6 miesięcy. Czasami potrafią po miesiącu lub dwóch w vivusie sprzedać dług dla innej firmy. W internecie jest mnóstwo takich historii. Jak to u Ciebie wyglądało przez
@sxldsxxl: Mialem 6 stowek do splacenia byłem pół roku spozniony ze splata. Tradycyjnie walili mi listy + jakies telefony ale mialem to w #!$%@? . Po 6 miesiacach zapukal do mnie pan z firmy windykacyjnej KRUK xD #!$%@? mi te 600 zl na 2 raty po 300 zl ~~ + tam odsetki za spoznienie ale to byly grosze jak na te pol roku rzedu 30-40 zl . I miałem czas 2
@sxldsxxl: w innej chwilowce moze to dziala inaczej, ale w vivusie robilem tak pare razy ze bylem w #!$%@? do tylu ze splata ;p Odsetki zawsze były groszowe . Lipa jest taka ze dostajesz banicje jakos na rok czasu.