Wpis z mikrobloga

Miraski znacie jakieś biuro podróży gdzie niemowlę leci w za darmo tak jak w rainbow? Tui każe sobie doliczyć 500zl za niespełna roczne dziecko xD

#podrozujzwykopem #wakacje
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przomsik a, co w tym dziwnego, że trzeba dopłacić za dziecko? W sensie, że za darmo ma mieć miejsce w samolocie? Trzeba też przewieźć wózek dla niego. W hotelu też przecież zużyje wodę, łóżeczko dostawke, pościel.
  • Odpowiedz
@przomsik: Nie, poczekaj aż podrośnie a teraz jeździjcie gdzieś lokalnie czy do dziadków żeby miał kto wam pomóc odpocząć ;) Tak ty ani sobie w barze nie posiedzisz ani różowa się nie pokąpie bo ktoś będzie się musiał dzieckiem zająć i tyle z tych waszych egzotycznych wakacji - a tak kaszojad podrośnie to są różne animacje dla nich, opieka, baseny i atrakcje.
  • Odpowiedz
@przomsik: No bo w sumie co ci po egzotycznych wakacjach jak 80% czasu będzesz musiał przesiedzieć z dzieckiem w hotelu, takie dzieci są za małe na 40 stopni upału w jakiejś tam Turcji czy coś, koło brzegu basenu też ich nie położysz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MarianoaItaliano bardziej Chorwacja/Bułgaria koniec maja miało być /początek czerwca/ więc upału nie będzie i nastawiamy się na zwiedzanie itp A i samolot 2-3h to pośpi pewnie i udręki nie będzie mam nadzieję.
  • Odpowiedz
Ale ludzie mają tutaj problem.... Jak chce lecieć z dzieckiem to co wam do tego? Mi dzieci nie przeszkadzają w samolocie łącznie te które płaczą
  • Odpowiedz
  • 1
@ramirezvaca ja leciałem kilka razy z ludźmi z dziećmi i nie wspominam tego jakoś źle. Nie można dyskryminować ludzi z powodu wieku, oni też chcą zwiedzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Polsce też latem jest lekko ponad 30, wtedy co z takim dzieckiem, nie wychodzić i kisić się w domu?
  • Odpowiedz
@przomsik: dzięki bardzo. Ja mam jedną zasadę. Na wycieczkę bierz zawsze słuchawki () a wiadomo jak to z dzieckiem. Jedno prześpi cały lot a drugie będzie płakać. Nic z tym nie zrobisz ale słuchawki mogą umilić ten czas.
  • Odpowiedz
@przomsik: ja nie dyskryminuje, ale z doświadczenia wiem że to tak mniej więcej na 10 lotów 4 to z madką, tatełem, bapciom i niesfornym Stanisławem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do temperatur tylko piszę, że na południu jest już dość ciepło, a Ty mi jak tateł odpowiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ramirezvaca no mnie też jeden lot dzieciak denerwował, dodatkowo był zaraz na siedzeniu za mną, ale cóż zrobić, jeden drze jape drugi chrapie a trzeci pierdzi. To tak jak z mieszkaniem w bloku, jak się nie podoba to sobie prywatny czarter wynajmij ;)
  • Odpowiedz