Wpis z mikrobloga

Jakie #auto do 20k? Teraz jeżdzę #e39, chciałbym oczywiście coś nowszego, ale z kolei nie chcę dużo wydać, więc mam świadomość, że segmentu E to nie będzie, chyba, że jakaś 2.2 E60 do zagazowania się trafi.

Myślałem nad:
- BMW E60
- Mercedes W211
- Opel Astra J
- Ford Mondeo
- Ford Focus
- może jakiś Japoniec? KIA, Hyundai czy inne takie?

  • 70
@StarszyNabi oglądam czasami. Pluje i szkaluje. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ty chociaż masz swoją- a nie jak kolega wyżej teoretyk.

Swoją drogą wśród właścicieli jest też niezdrowy trend do wynoszenia na piedestał i przewartościowywania swoich prawie 20 letnich klas premium.

Do 20k jest ćwierć tysiąca e60tek na samym otomoto. Jakim dzbanem trzeba być żeby twierdzić ze to samo śmietniki?

Ja swoją ostatnią prywatna sprzedalem że 2 lata
@P83M nie mam aktualnie żadnego. I narazie się nie zanosi.

Swoje prywatne sprzedalem któryś rok temu za ~13.000

I nic mu nie było. Wyposażony był sporo lepiej jak bieda. 2.5 diesle.

Oczywiście nikt nie dostanie za 20 kapci fulm wypasu z v8 albo 535d - takie tez miałem prywatnie. Ale spokojnie rozsadnie Wyposażony egzemplarz do gonienia na codzień się znajdzie.

Chyba ze twierdzisz jak te dzbany ze wszystkie z 250 sztuk na
@P83M mi nikt nie płaci za nic. Więc nie zmairzam do ostatniej krwi bronić e60tki jak na jakiejś gowno-grupie na fb. Niech sobie ktos lubi bardziej e39 od e60. Albo honde od bmw. Whatever.

Porpostu śmieszy mnie zakrzywianie rzeczywiście przez fanbojow przewartosciowujacych swojego gruza 3 razy albo fachowców który nie miał ale ogaldal ( przecież pgladal wszystkie, nie ? ).

Faktem jest ze do 20k kupi ktos spokojnie e60 do używania i
@Popularny_mis ja się nie będę spieral czy lepszy czy gorsze poprosyu wiedziałem ze się zaraz zleca eksperci co powiedzą ze się nie da bo śmietniki.

A to jest oczywista nieprawda.
@bigger twój był, a 8 innych nie było, i przeważnie opinie są takie, że to trupy i worki bez dna to upierasz się ze nikt się nie zna bo twoja była tania i dobra.

Zaraz się okaże że jak w pascie miała wycięty dpf i zmienione połowę rzeczy na tanie zamienniki ale jeździła więc była pryma sort.

Też jestem zdania że przecenianie starych marek premium to głupota ale ceny części są tak
ale trochę może prawdy w tym jest, przykładowo na otomoto jak patrzę takiego Mietka W211 za 20k to cena jest powyżej średniej
@Popularny_mis ale ja się z Tobą porednio zgadzam. Kupowanie e60 ( zresztą nie tylko) w niższym budżecie to nie jest posortowanie po cenie od najniższej i pojechanie pieniążkami i później placz. Absolutnie tez nie twierdzę że każda e60 jest warta uwagi bo nie jest. Spora część to zajechane trupy z 10 umowami i #!$%@? jak passat b5 po 20 latach służby na gospodarce na krańcach województwa łódzkiego.

Ale twardzic że spośród 250
@bigger: Ja drozej sprzeadłem e36 sedana niż ty swoje cudowne e60. Te auto to są gruzy i dlatego są takie tanie. Nie próbuj nas przekonywać że jeżdżąc autem z którego leje się z każdego otworu, byłeś zadowolony bo nigdy nie staneło xD

E39 są nie do zajechania nawet w tym wieku. E60 to śmietnik na kołach i w dodatku brzydki.
@bigger: teoretyk xD to trzeba mieć e60, najlepiej jakiegoś śmietnika w dobrej cenie inaczej zakaz wypowiedzi. Gruza to chyba ty miałeś przyjacielu jak wszystkich oceniasz swoją miarą i puściłeś go za 13 koła