Wpis z mikrobloga

@InsuowanaInsynuacja: Jest roznica miedzy chudym i szczuplym tak jak miedzy nadwaga i otyloscia. Gruby to ogolne okreslenie, tak samo jak niski czy wysoki. Obraźliwie to jest zbieranie tłuszczu a potem bycie zdziwionym gdy ludzie nazywaja rzeczy po imieniu. Czepiajcie sie kobiet ktore facetow pozniej 180cm nazywaja karlami czy kolesi ktorych kobiety z malym biustem nazywaja plaskimi to jest dopiero obrazliwe zwlaszcza, ze na te atrybuty nie mamy wplywu w przeciwienstwie do
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Ale billie to ulaniec xD ulaniec to nie jest osoba otyła, tylko osoba gruba xD a ty do zdjęcia ulańca porównujesz zdjęcia spasionych świń, także to już jest wtf XD
  • Odpowiedz
@Reaamu: a dla mnie ulaniec to osoba ulana tak ze jej wisi bebech, a bilie jest osoba z nadprogramowymi kilogramami i specyficzna sylwetka, gorszych ludzi spotykam codziennie na ulicy, ja mogę ich nazywac po swojemu, a Ty po swojemu w czym masz problem?
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Lekarz tes Ci powie, ze masz „nadprogramowe kilogramy” by Ci w twarz nie powiedzieć, ze jesteś grubasem. Osoba szczupła to osoba bez nadwagi, osoba z nadwaga jest nazywana gruba, ale żeby grubasom nie było przykro mówi się na nie „nadwaga”. Nie jest spasiona, ale owszem, jest gruba. Jest stopień nadwagi, jest otyłości. Ona ma nadwagę i to widać. Ruch typu „ważysz 90 kg? Spoko, to normalna sylwetka!” jest chory i
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Plus size to rozmiar powyżej 42 z tego co pamietam. Wiec każdy kolejny również jest plus size. Zarówno taka kobieta co wazy 70 kg będzie mogła być plus size i taka co wazy 120 również
  • Odpowiedz
@Reaamu: no, dla mnie to co ona ma to nadwaga, która nie raz gubiła i ma wahania wagowe, chyba totalnie nie znasz sie na dietetyce co? i #!$%@? tylko dla przyklasku
a tym zdaniem jest stopień nadwago jest otylosc tylko to potwierdziłaś
BMI < 18,5 kg/m² – niedowagę,
BMI w przedziale 18,5–24,9 kg/m² – prawidłową masę ciała,
BMI w przedziale 25,0–29,9 kg/m² – nadwagę,
BMI ≥ 30 kg/m² – otyłość, przy
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Ma 19 lat, to normalne ze ma wahania wagowe, co nie zmienia faktu ze w tym wieku się już zapuściła xD

Jest stopień nadwagi, jest stopień otyłości. Ona ma nadwagę - skąd wiec wzięłaś ze napisałam, ze ma otyłość XD????
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Jakie bmi na zwiazek z dietetyka? Juz predzej mozna ustalac procent tkanki tluszczowej u danej osoby a nie bmi, ze przy 24 masz prawidlowa mase ciala ale przy 25 nadwage? Wahania wagowe to ma kazdy dzien po dniu, zalezy ile zje, wypije, ile z siebie wypoci, wydali.
  • Odpowiedz