Wpis z mikrobloga

@laventel: ale ja nie pisałam nigdzie ze jest ani chuda ani szczupła ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko, że nie rozumiem czemu jest wyzywana od grubasów, jak moze i ciut wiecej ale nie nazwałabym ją grubaska tak jak ją swego czasu wyzywano w necie
  • Odpowiedz
  • 1
@xblackwidowx No jest wyzywana od grubasów bo jest trochę ulana XD czy to przesada? No tak. A czemu ktoś przesadza? Nie wiem i Ty pewnie też się nie dowiesz więc ))¯_(ツ)_/¯ ktoś może mieć zaburzony światopogląd sylwetkowy, ktoś może jej po prostu nie lubić, a ktoś może jest zazdrosny
  • Odpowiedz
tak jest normalna, ale wielokrotnie czytałam, że ona jest grubasem wtf xD


@xblackwidowx: tak piszą tylko wykopki notorycznie odrzucane przez kobiety bo sami wyglądają nie najlepiej tj. niski wzrost, zakola, kartoflany ryj. Wiec siedzą i piszą o każdej po kolei która nie jest modelką jaka to nie jest gruba i obrzydliwa. Wystarczy gram tłuszczu i zaczyna się jazda XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@xblackwidowx: fotki na okładce Vogue: gra światłem + fotograf który odpowiednio ustawił modelkę + skraplanie w Photoshopie.

A ta osoba "plus size" to jak na moje oko ma otyłość II a może nawet na granicy III stopnia. To na pewno nie jest zdrowe.
  • Odpowiedz