Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza każda modyfikacja flagi i godła to s-----------o. Nasi przodkowie ginęli za symbole narodowe i chociażby z tego tytułu nie powinno się ich modyfikować w imię wojenek wewnętrznych. Można eksponować swoje przekonania na wiele innych sposobów.
  • Odpowiedz
@RKarolR: Ginęli też za ten kraj, który ludzie sprzedali za 500 zł i 13 emeryturę. Jak dla mnie to większe plucie w twarz niż orzeł na innym tle.
  • Odpowiedz
@not_me: i ginęli za to, żebyśmy mogli mieć własne, niezależne instytucje państwowe, co było nieosiągalnym marzeniem wielu pokoleń Polaków. Te same, które skundlił PiS. Przy tym performensy Biedronia, które może i są średnio potrzebne, to jednak śmieszna dyskusja
  • Odpowiedz
Nasi przodkowie ginęli za symbole narodowe


@RKarolR: A ja myślałem, że za to co one symbolizują, a nie za same symbole, ale każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego.
  • Odpowiedz
@VrubeL: W pełni się zgadzam :] Lewactwo co najwyżej uśmiechnie się z politowaniem, za to twoi pobratymcy spuszczą Ci w------l za takie pedały, bo są za tępi, żeby zrozumieć aluzję :]
  • Odpowiedz
Nasi przodkowie ginęli za symbole narodowe i chociażby z tego tytułu nie powinno się ich modyfikować w imię wojenek wewnętrznych.


@RKarolR: Serio, ginęli za symbole narodowe? Jeśli tak to p------a akcja. Jestem w stanie zrozumieć umieranie za ludzi tu żyjących, rodzinę itd. Ale za wymyślonego sobie kiedyś ptaszka na czerwonym tle? Proszę Cię.
  • Odpowiedz