Wpis z mikrobloga

Zapytacie mnie jak ja to robię, jak mi się udało zdobyć tyle mountów w tak krótkim czasie. Robię z tego powodu konkurs, kto wygra ze mną w duelu zdobędzie wiedzę, sekrety i tajniki szybkiego zdobywania mountów, jeśli natomiast przegra przechodzi reedukacje i pomaga mi walczyć z covidianami na wykopie i w grze world of warcraft.

Z tego miejsca chciałbym splunąć na gildie Misioplusie z Burning Legionu i największego tam proszczepionkowca, pro w złym tego słowa znaczeniu o nicku Skala, i przy okazji jednego z memberów tej gildii @Xemioza

#worldofwarcraft #wow #chwalesie #gry
c.....a - Zapytacie mnie jak ja to robię, jak mi się udało zdobyć tyle mountów w tak ...

źródło: comment_1620050861V0v5oI7EgxYkzhvSMDEJuP.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@nairoht: Trafiłem na czwórkę kasztanów z Misioplusie podczas random bg, wszyscy na mnie pluli ale ja skoczyłem na glidera i im pokazałem kto tutaj rządzi zdobywając achievementa What a Long, Strange Trip It's Been więc plusujcie sobie to "XD" covidowcy z misioplusi, dobrze że już się nie będziecie więcej rozmnażać.
  • Odpowiedz
@eloss: widzę p0lactwo zżera tylko zawiść i zazdrość XD ale przecież daje wam szansę, wygracie duela, dowiecie się jak efektywnie farmić mounty. Eloss, nie mów, że się boisz strzała z final verdict za 30k? :O
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: zaszczepione Polki i zaszczepieni Polacy czekają na aktualizację systemu bo niestety nie wprowadzili nam jeszcze opcji rozmawiania na tak niskim poziomie intelektualnym jak twój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz