Wpis z mikrobloga

Elo Mireczki

Naszła mnie ochota spróbować tego Cyberpunka, jednak nie śledziłem co wnosiły te łatki wychodzące przez pół roku. Mam swojego One X którego trzymam jeszcze dla kilku gier stąd moje pytanie: na jakiej rozdzielczości i klatkarzu to chodzi na pół-generacyjnym klocku? Da się teraz bez tych mikro przycięć pograć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konsole #xboxonex #xboxone #xbox #ps4 #ps4pro #playstation #gry #cyberpunk2077 #kiciochpyta
źródło: comment_1620048552bNLHStKTjVN6P9yoUvCLgk.jpg
  • 9
@johnny_tsunami: Chodzi nie za dobrze. Rozdzielczość dynamiczna coś około 1200-1300p. Są dość częste spadki fpsów, ale nie jest aż tak źle jak na podstawowym one i ps4. Wstrzymałbym się, na ps4 pro chodzi to już przyzwoicie jeżeli chodzi o płynność, ale tam zdecydowali się na niższą rozdziałkę, pozostaje czekać, aż zrobią to samo na one x.
@johnny_tsunami: Nie ma szans, narazie nie radzi sobie nawet z 30 klatkami i prawdopodobnie będą musieli zniżyć dolną granicę rozdziałki na 1080p żeby to w 30fps chodziło jak należy. One x korzysta z tego samego kiepskiego cpu co reszta konsol poprzedniej generacji i prędzej się zesra niż wypluje z siebie 60fps w nowoczesnej grze z dużym otwartym światem. W wiedźminie 3 JAKOŚ się to udawało, ale to już leciwa gra, a