Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,
jak ktoś planuje ślub albo wyprawkę dla dziecka to zrobiliśmy z żoną (też programistka ( )) darmowy planer, który pomoże to ogarnąć. Dajcie znać co myślicie i czy już otwierać biuro w krzemowej... ( ͡° ͜ʖ ͡°) piwnicy.

[https://planujwydatki.pl/](https://planujwydatki.pl/)
#slub #dziecko #chwalesie #programowanie

januszgorszyciel - Cześć mirki,
jak ktoś planuje ślub albo wyprawkę dla dziecka to z...

źródło: comment_1620041548W2bCG79pnGyKyNvDpfBYuN.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@szmichal: super, dzięki! Gdybyś miał jakieś sugestie/opinie, to będziemy wdzięczni! :)

@Czimchik: no właśnie :D. W naszym planerze stawiamy na prywatność, więc nie trzeba się rejestrować żeby zrobić sobie plan (kluczowe jest później zapisanie sobie linka do naszego planu).

@panato: rozumiem Twój argument ale uważam, że jest nietrafiony - patrz screenshot z aplikacji macos-owej która robi coś więcej niż ma tylko przycisk "OK" ( ͡°
januszgorszyciel - @szmichal: super, dzięki! Gdybyś miał jakieś sugestie/opinie, to b...

źródło: comment_1620070993vAcZdLzU5ptIj22M4XBQiE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@panato ja jestem windowsowy i wcześniej przywołany kalendarz jest dla mnie nieczytelny :) W pełni się zgadzam, że hierarchia informacji w planujwydatki mogłaby być lepsza ale jako projekt hobbystyczny idzie to w o wiele wolniejszych iteracjach no i bez specjalistów UX na pokładzie :)
Jeszcze chciałem dodać, że to co pisał @to_znowu_ja jest bardzo wartościową krytyką i poradami. Jak się widzi ten układ często to ciężko wyłapać takie kwiatki :D
  • Odpowiedz
@januszgorszyciel: sugerowane wydatki w wyprawce dla dziecka są chyba sprzed 15 lat :D w foteliku samochodowym za 100 zł z bazą za 200 bałabym się przewozić jakąkolwiek żyjącą istotę ;p położna do porodu w domu do raczej 5000, niż 500 zł, poród prywatny w szpitalu to przeciętnie 10k, a nie 2, doula z 1500, a nie 500. Do wózka z 500 jeszcze mogłabym się przyczepić, ale używany idzie kupić z
  • Odpowiedz
@ratty: Hejka, w dużej mierze to są ceny orientacyjne i bardzo często wrzucaliśmy kwoty za które można coś kupić na OLX w dużym mieście. Sami często kupowaliśmy używane rzeczy jak np foteliki/bazę czy wózki (co prawda fotelik nie za 100zł ale za 450 z bazą), więc to w dużym stopniu zależy od lokalizacji i tego czy ktoś chce po prostu iść do sklepu i kupić czy jednak oszczędzić. Za Doule
  • Odpowiedz
@BetonowyBrodaczBezAfro: po zalogowaniu można przejąć plan w taki sposob, że tylko jako zalogowany użytkownik będziesz miał do niego dostęp i wtedy mozesz wysłać zaproszenia do osób które mają mieć dostęp dp danego planu. Jako niezalogowany user jesli masz link do planu to mozesz go pdeslac komu chcesz :)
To jedyna różnica pomiedzy zalogowanym i niezalogowanym :)

Eksportu do csv jeszcze nie ma. Z czystej ciekawości - po co?
Mamy w
  • Odpowiedz