Wpis z mikrobloga

@mister_pink: Murphy w pewnym momencie polizał palec, żeby ściągnąć jakiś paproch ze stołu. Nie wiem jaki jest sens odstawiania tej szopki, mogliby sobie normalnie rękę podać.
  • Odpowiedz
@mister_pink: Akurat przedłużki każdy ma swoje, jeśli któryś się pomyli i złapie za sprzęt przeciwnika to jest przerwa na dezynfekcje. Bili też nie dotykają przecież, a jeśli wpadnie biała to sędzia ją wyciąga i przeciera.
  • Odpowiedz
@Akryl92:

Akurat przedłużki każdy ma swoje, jeśli któryś się pomyli i złapie za sprzęt przeciwnika to jest przerwa na dezynfekcje.


Podstawki: pająki, krzyżaki też mają swoje? A bandy na których opierają dłonie podczas zagrań?

Bili też nie dotykają przecież, a jeśli wpadnie biała to sędzia ją wyciąga i przeciera.


"By zabić koronawirusa myj ręce mydłem i ciepłą wodą przez co najmniej 30 sekund" - sędzia wyciera zakażoną bilę tymi samymi bawełnianymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mister_pink: a teraz wyobraźcie sobie jakby komuś z wirusem HIV ktoś nie chciał podać ręki. Ryzyko zakażenia podobnie zerowe, ale by była inna taka że by się wykluczeniem zawodnika skończyło
  • Odpowiedz
@mister_pink: Dziś chwilę oglądałem familiade i gdzie zawsze było po 5 uczestników to teraz dali po 3 i stoją w odstępach od siebie ale jak jest narada to wszyscy podchodzą do siebie gdzie tu sens i logika tym bardziej, że pewnie i tak przyjechali razem jednym samochodem.
  • Odpowiedz