Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki,
potrzebuję waszej pomocy w zbieraniu danych do badania na temat narracji o ważnych wydarzeniach z ostatnich lat i teorii spiskowych z nimi związanych. Ankieta zajmuje ok. 6 minut i jest po angielsku, więc potrzebna jest przynajmniej podstawowa umiejętność rozumienia tego języka albo korzystania z translatora. Żeby was zachęcić, wylosuję we wtorek wieczorem jedną osobę spośród plusujących, która dostanie ode mnie paczkę z kilkoma słodkościami prosto ze Szwajcarii, krainy czekoladą płynącej ( ͡° ͜ʖ ͡°) (coś tam jeszcze dorzucę do tego, co jest na zdjęciu xD)

Link do badania:
http://neuchatel.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_3CVo85ZQwf5hls2

kod upoważniający do wejścia: G010TpdcPMq4

tagi dla zasięgu, ale związane z badaniem, więc proszę nie bić!
#rozdajo #koronawirus #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne #elonmusk #teoriespiskowe
s.....d - Drogie Mireczki, 
potrzebuję waszej pomocy w zbieraniu danych do badania n...

źródło: comment_1619976684l2jsm3Pkr6VZPyJHxvELWW.jpg

Pobierz
  • 51
@sofistikejted: Najlepsze były te pytania czy na pewno czytam, to może być część głębszego spisku który zmusza mnie do wybrania konkretnych odpowiedzi pod przykrywką sprawdzania mojej uwagi, a w rzeczywistości później zmienią to pytanie np. na: "Czy wielka loża wiewiórek Kanadyjskich rządzi światem ?" i będą mieli już gotowe odpowiedzi "fałsz" i ukryją w ten sposób prawdę. Przejrzałem was wredne wiewiórki!
@sofistikejted:
Ciekawie skonstruowana ankieta i bardzo eleganckie to pytanie na końcu "Czy na pewno chcesz wysłać swoje odpowiedzi?".

Kilka uwag: zdaję sobie sprawę, że ankieta musi być maksymalnie uproszczona, w końcu to nie umowa międzynarodowa o unikaniu podwójnego opodatkowania, tylko, no właśnie - ankieta, jednak momentami cierpi na tym precyzja pytań. Przykładowo:
- "the government murders innocent citizens" - czym jest "government"? Zakładam że chodzi o rządy demokratyczno-liberalne, bo taka
@lentil_soup: dziękuję :)
@Pantokrator: rzeczywiście, nie mam pojęcia co tu się staneło xD prędzej chyba z włoskiego, ale dziękuję za zwrócenie uwagi i wypełnienie :) owszem, sprawdza nieco więcej, jak skończymy mogę podesłać wyniki a póki co tajemnica ;)
@Nadaje_z_piwnicy: dzięęęki wiewiórko!
@Imperator_Wladek: to prawda - sama początkowo nie wiedziałam. Dziękuję!
@CinExPL: dziękuję bardzo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dutch: pytanie na końcu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dutch: To ja olałem, bo z kolei założyłem, że to test "to, co ci nakazują vs to, co uważasz", innymi słowy test na posłuszeństwo, bo to kwestia w sumie powiązana z posiadaniem, powiedzmy, niestandardowych przekonań. Ale twoje wyjaśnienie, jako dużo prostsze, ma więcej sensu.
@Pantokrator:

To ja olałem, bo z kolei założyłem, że to test "to, co ci nakazują vs to, co uważasz", innymi słowy test na posłuszeństwo

A to by był niezły plot-twist - tak naprawdę to test na ugodowość i konformizm, a teorie spiskowe były tylko zasłoną dymną, jak to w badaniach psychologicznych bywa :)