Wpis z mikrobloga

Ludzie wy nie macie godności za grosz xD jesteśmy krajem niewolników. 90 procent popiera UE, bo DAJE PIENIĄŻKI. Oczywiście za darmo, no bo jak inaczej? UE to drzewko, którego. Pan Polak może zrywać rosnący hajs i nie musi dawać nic w zamian. Tzn musi, ale o tym nie wie. Nikt w tym kraju nie chce nic ciężką pracą wypracować, nic osiągnąć, budować dobrobytu , tylko daj i daj. Ten kto da jest panem. #!$%@? socjalistyczna mentalność.

Bójki o lody, o roboty z lidla i inne gównoprodukty. Konkurs na fb -wygraj zapiekanke z gównem? 10000 Polaków staje do walki

Szczepienia na majówkę? Typ owinięty w kocu, jak jakaś poczwara, stał kilka godzin w deszczu i cieszy japę do kamery TVP, że teraz BĘDZIE MU WOLNO jechać zagranicę

Ja #!$%@? xD

#polakicebulaki #bogactwo #bekazpodludzi #p0lka #koronawirus #niebieskiepaski #konfederacja #libertarianizm
  • 22
@Sok_Mandarynkowy:

Nikt w tym kraju nie chce nic ciężką pracą wypracować, nic osiągnąć, budować dobrobytu

I niby co ty takiego w rozwój tego kraju wniosłeś POTĘŻNY OŚWIECONY WYKOPKU, jakie ty masz dokonania robaku cebulaku. Poza tym zesraniem się na wypoku
@Sok_Mandarynkowy: Tu nie o sens chodzi po prostu gdybyś był taki sprytny i się wyróżniał z tak zwanego tła którym jest społeczeństwo to dziś nie jeździłbyś fabią w gazie tylko czymś zdecydowanie wyższej klasy. Zawsze w kucykach tak jak i razemakach zresztą (chociaż kuce mają w tym dłuższą tradycję) rozwalała mnie jedna rzecz że oni to są ci którzy dzięki swoim idolom jak krul odkryli prawdę niedostępną dla śmiertelników i klucz
@Sok_Mandarynkowy: No czyli typowy zakolak nieudacznik co jeszcze krzyczy na innych że są nieudacznikami.

Kto ci lancuch z kuchni skrócił?

Na łańcuchach to my was niedługo będziemy trzymać wychodząc na spacer. Bo możecie zapomnieć że kobiety w tym kraju będą chciały was do czegoś więcej niż takie spacery i możecie o nas zapomnieć zakolaki kartoflaki

PS. kiedy mam ci założyć obrożę?
@Sok_Mandarynkowy:

Możliwe, że ciękiedys w jakimś klubie obracalem powyginaną

XDD mokry sen przegrywa z wypoku. Nawet bym na ciebie nie napluła bo szkoda śliny
Taki krajowy kartofel jak ty może najwyżej obracać własną rękę. A ja jestem towarem dla przystojniaków z cywilizowanych krajów do mnie możesz najwyżej wzdychać
PS. Do klubów do których chodzę nawet by cię nie wpuścili widząc twoją kartoflaną mordę przegrywa
Nikt w tym kraju nie chce nic ciężką pracą wypracować, nic osiągnąć, budować dobrobytu , tylko daj i daj. Ten kto da jest panem. #!$%@? socjalistyczna mentalność.


@Sok_Mandarynkowy: No jak rząd zamyka Ci biznes na pół roku to jak masz cokolwiek budować? To normalne że Ci ludzie będą oczekiwać rekompensaty. Nie mówię o kupowaniu elektoratu za emeryturki i 500 plus bo to wiadomo...