Wpis z mikrobloga

Nakupowałem już shitcoinów które pozwolą mi lecieć na marsa albo przynajmniej na księżyc. Teraz przyszedł czas na nieco poważniejsze rzeczy. Chciałbym rzucić około 5k w coś poważnego i po prostu trzymać. Połowę chciałem wrzucić w BTC a drugą połowę w co? Dziękuje za wszystkie rady.
#kryptowaluty #bitcoin
  • 23
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Też, przy czym planowane jest wprowadzenie usuwania danych, które nie będą wykazywały żadnej aktywności, aby rozwiązać problem rozmiaru. Przynajmniej jakiś czas temu Vitalik pisał o tym: https://hackmd.io/@vbuterin

State expiry: remove state that has not been recently accessed from the state (think: accessed in the last year), and require witnesses to revive expired state. This would reduce the state that everyone needs to store to a flat ~20-50 GB.
Weak statelessness:
Też, przy czym planowane jest wprowadzenie usuwania danych, które nie będą wykazywały żadnej aktywności, aby rozwiązać problem rozmiaru


@krzysztof-szczucki: Co? :DDDD

I tak najlepszy jest wasz Beacon Chain. PUSTY łańcuch bez żadnej transakcji w 5 miesięcy zrobił już 300GB!
To jest #!$%@? żart. Za 2 miesiące sam pusty beacon chain przegoni rozmiarem cały pełny blockchain BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°)