Wpis z mikrobloga

Siema mirki ja z pytaniem. Co sie dzieje z dzisiejszymi gimbusami? Bo starsi raczej tego nie robia... chodzi o to, ze prawie kazdy meczyk online gimbusy nie skipuja wstepu i każdej, KAZDEJ powtorki. Meczyk bez naciskania X. Co siedzi w tych pryszczatych łbach? Jeszcze kilka lat temu jak ktos powtarzal same bramki to bylo w miare 50/50 meczy a teraz jak ktos oglada powtorke tylko bramek to jest rzadkosc. Uwazam, ze fifa jak i kazda inna gra powinna byc od 18stego roku zycia. #fifa #ps4 #playstation #easports #gimbusy #gry #fut
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@berrbel: Ja mam fife 20 i przy rozpoczeciu meczu jak pokazywany jest np stadion z gory to wciskam X i w rogu jest napisane 1/2 x. Wiec druga osoba lubi ogladac takie scenki. Jezeli grasz jeden mecz to ch*j ale jak mam chwile przed praca i chcialbym szybko pyknac wiecej to wkurza niesamowicie :p
  • Odpowiedz
  • 0
@Wakabajashii: O i ujawnil nam sie gimbus co nie skipuje :D co siedzi w twojej glowie jak grasz? Wyobrazasz sobie, ze to jest realne, ze ty jestes na boisku? i nie chcesz pomijac scenerii, otoczki itp? Nie mowimy tu o 10s powtorki tylko o xxxx 10 sekundowych powtorek z ktorych mecz przedluza sie z 10 minut na ~~ 18
  • Odpowiedz
@Aveczkin: Nie rozumiem po co tak przezywasz, masz chyba jakiś problem z emocjami. Jak ktoś ogląda powtórki to ogląda i nigdy jakoś o tym nie myślałem, idealny czas żeby napić się wody czy coś xD A tutaj ukazuje nam się wielki potężny mężczyzna który płacze w internecie bo ktoś ogląda powtórki bramek w grze komputerowej
  • Odpowiedz
  • 0
@Wakabajashii: Absolutnie nie placze. A nawet mam z tego beke :D pytam bo probuje sobie wyobrazic co sie kryje w tych gimbusowych łbach / napic wody? Sporo tej wody musisz pic / nie chodzi mi o powtorki bramek. To bylo jest i bedzie ( chociaz xxx lat temu mniej ) chodzi mi o to: wyjdzie pilka na aut - koles czeka az ktos pobiegnie po pilke zamiast pyk wcisnac x. Nieudany
  • Odpowiedz