Wpis z mikrobloga

Pierwszy motocykl jaki mi przyszedł na myśl to Junak M12 ale jestem kompletnym laikiem w tej kwestii. Macie jakieś rady?


@Ofacet: Chcesz się tym nauczyć jeździć przed tym jak postanowisz iść na egzamin czy masz zamiar tym docelowo jeździć? Wycieczki, jazda do pracy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aarahon Planem jest się nauczyć jeździć i korzystać do jazdy po mieście, z takim silnikiem raczej nie chce jeździć w trasę.

Jeżeli złapie bakcyla to za rok/dwa zrobić uprawnienia i kupić coś z większym silnikiem
  • Odpowiedz
@Ofacet: jak do miasta to lepiej kupić jakąś hondę czy yamahę i nie bawić się w późniejsze naprawy chińskich sprzętów tylko raz do roku zrobić porządny serwis. Do samego miasta wygodniejszy jest skuter bo ma schowki i przekładnie bezstopniową ale co kto lubi.

Jak jesteś niski to Hondy MSX tanio chodzą i w tym budżecie jesteś w stanie kupić coś sprowadzonego, względnie świeżego za nieduże pieniądze i jeszcze na serwis zostanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@aarahon
@Podstarzaly_Mandalorianin
@MisPalkis
@4833478

Minął miesiąc i zakupiłem swoją 125 :)

Padło na koreańskiego Daelima Daystar. Używany, około 8k przebiegu. Wziąłem sobie jeszcze jazdy doszkalające w OSK żeby ktoś z doświadczeniem mnie poduczył, niedługo rejestruję tego demona prędkości, poskramiacza damskiej bielizny i zacznę się uczyć jazdy na drogach :D

Dzięki za pomoc mireczki!
  • Odpowiedz