Wpis z mikrobloga

Oglądacie ślub od pierwszego wejrzenia? Nie? Po krótce przedstawię 3 typy p0lek

Iga - recepcjonistka w hotelu, z pozoru wesoła i pogodna dziewczyna. W rzeczywistości terrorystka. Potrafi godzinę pytać "dlaczego się nie uśmiechasz?" obrzydzając nawet najmilsze chwile. Widać, że nie czuje się adorowana, co doprowadza ją do szału. Musi być tak jak ona chce, inaczej zniszczy ci dzień.

Laura - z pozoru miła sekretarka ze szkoły, bez rodziców, DDA. Co robi z chłopakiem z podobną przeszłością? Publicznie się z niego naśmiewa, przed całą Polską ogłasza, że jest prawiczkiem. Czuje się lepsza, bo przebyła już jakąś drogę i wykorzystuje jego słabości, żeby się dowartościować. Może i Maciej to fajtłapa, ale widać, że mu zależy, a ona z niego drwi, nawet Grażyny na forach są oburzone jej zachowaniem.

Iza - fryzjerka, właściwie bizneswoman, właścicielka małego salonu. Kobieta po przejściach. Widać, że nigdy nie była adorowana, dlatego przypadł jej do gustu kilka lat młodszy facet. Po początkowej sielance, przychodzi normalne życie, zaczyna się czepianie o żarciki, zazdrość. Po pewnym czasie dojdą kompleksy wieku i szukanie problemów we wszystkim zamiast cieszenie się życiem.
#slubodpierwszegowejrzenia #p0lka #zwiazki
W kolejności: Iga, Laura i Iza
Zielonykubek - Oglądacie ślub od pierwszego wejrzenia? Nie? Po krótce przedstawię 3 t...

źródło: comment_1619843510MnmP6xvH35iQcSJxzdtr2o.jpg

Pobierz

Która najgorsza

  • Iga 53.2% (877)
  • Laura 41.3% (681)
  • Iza 5.4% (89)

Oddanych głosów: 1647

  • 68
  • Odpowiedz
mam taką koleżankę - żaden facet się nią nie interesuje, bo jest taka skromna plus ma specyficzny charakter.


@allesisthelal: Specyficzny - czyli #!$%@?ęta w jakiś sposób. Owszem, na pewno się nią faceci interesują ale szlauch pewnie chada szuka :- )
  • Odpowiedz
@allesisthelal: Zrozumcie jedną rzecz. Laski mogą przebierać w facetach gdyby chciały, ale co z tego skoro wy celujecie w top topów - gości którzy mają ruchanie na zawołanie i robią z wami co chcą?

Ojej gdzie ci mężczyźni? Są, tylko dla kobiet są niewidzialni, a potem się radykalizują w strone #!$%@? blackpillu czy innego cholerstwa.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: oglądałem ten program ostatnio ,zwróciłem ze jedna rzecz łączy te trzy panie.A mianowicie problem z uzębieniem.Drogie Panie prostujcie szybko zeby bo chłopa będziecie szuka w takich żenujących programach
  • Odpowiedz